Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » KFC-BURGER KING miben különbözik?

KFC-BURGER KING miben különbözik?

Figyelt kérdés
A KFC-ben csak csirkés kaják,a BURGER KING -ben meg csak marhából készült ételek vannak?

márc. 2. 20:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
akkor micsoda? Szerintem sertésBURGER a neve. De ezek szerint te szerinted a sajtburger se hamburger.
márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
9%
Miért, szerinted mi? Tökfőzelék?
márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%

[link]


ez már hamburger?

márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
20%
18 külön érdekes, hogy németeknál pl. nincs Schweinburger.
márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
3%
Jólvan, legyen igazad, okos vagy.
márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
31%
19 Akkor szerinted a HAMburgerben sonka (Ham) kéne , hogy legyen, te süket?
márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Mindig igazam van pistike. A hamburgerben marhahús van, nem más. Hoztál két linket, egyiken sem hívják hamburgernek a sertéshúsos szendvicseket, mert nem az.
márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
17%
A hamburger nem a hús fizikai formájáról kapta a nevét, hanem ahonnan az ered. Ha nem a vergődés lenne a cél, felfogtad volna, hogy a különbséget emeltem ki, veled ellentétben.
márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
27%

Én nem értem miért gondolja valamelyik válaszoló, hogy szellemi fogyatékos a kérdező. Vagy egy másik miért gondolja, hogy tiltani és jelenteni kéne. Tényleg nem jellemző, hogy egy ember 2024-ben ne legyen ilyesmivel tisztában. De előfordulhat, hogy a kérdező egy megyeszékhelytől 30 kilométerre lakik és a közelmúltig egyik étterem sem volt a közeli nagyvárosban. És sokszor chateltem olyan felnőtt falusi, kisvárosi emberekkel akik valamilyen számomra érhetetlen módon életük során 2-3 alkalommal voltak a megyéjük székhelyén. De rengeteg olyan kisváros is létezik amely csak egy gyorséttermet tud eltartani, és az általában a Meki.

Úgyhogy szerintem meglepően sok olyan ember létezik hazánkban aki a fent említett éttermek egyikében sem járt.

márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%

"A hamburger nem a hús fizikai formájáról kapta a nevét, hanem ahonnan az ered. "


Ez szamárság. Annyi köze van hamburghoz, mint a hortobágyi palacsintának a hortobágyhoz.

márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!