Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonald's Big Tasty szósz...

McDonald's Big Tasty szósz csak szerintem botrányosan rossz?

Figyelt kérdés

#McDonald's #szósz #Big Tasty
márc. 22. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Big Tasty szószt! Meg a Big Mac szószt is IMÁDOM! :)
márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem bejön. Ízlés kérdése.
márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
de írjátok már meg milyen íze van, majonézesebb, mustárosabb, olyasmi mint a bigmac szósz vagy mi?
márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A legrosszabb, amit mekiben ettem. A férjemnek sem ízlik. Először, amikor rendeltünk, azt mondta, szerinte ez megromlott, ne egyem meg. Aztán kaptunk egy ajándék szendvicset, mert nem tudták azt kihozni pontosan, amit rendeltünk, és abban is ilyen szósz volt, ugyanolyan fura, ehetetlen ízzel.


Az íze szerintem ilyen füstös, miközben semmilyen: se nem édes, se nem sós, se nem savanyú vagy keserű, ilyen megmagyarázhatatlan utóíze van. Elvben:repceolaj,tojássárgája és tejföl van benne. De én pl. a tejfölt nem annyira érzem.

tegnap 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!