Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A mekis nuggets meddig marad...

A mekis nuggets meddig marad "jó" a hűtőbe berakva? Illetve a kalóriatartalmába vajon az olaj is bele van számolva, amit magába szív?

Figyelt kérdés

Szóval ha veszek 20darabosat, és 4 napra beosztom magamnak saláta mellé (ok, bocs én szeretem), akkor az a kérdésem hogy 4 napig (pontosabban kb 74 óráig) elfogadható marad a vásárlástól számítva?


Illetve kicsit alacsonynak tartom a feltüntetett kalóriatartalmát, hogyha beleszámolom, hogy azért szív magában olajat.. Szerintetek?



ápr. 2. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Kb. 4 óráig marad elfogadható.
ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát másnap még megenném, utána már nem igazán. Mondjuk én másból sem eszek 3-4 napja készültet, 2 nap a lélektani határ nálam.
ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

McDonald's- os ételek nem a hosszú szavatossági idejükről híresek.


2 nap után nem enném meg.

ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a mekis kaja pont az ami egy hétig simán eláll, én már ettem meg öt nap után és semmi bajom nem lett. De persze nem teljesen olyan mint frissen, valaki nem szereti
ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem kalóribarát mivel bő olajban sült de négy napig valószínű jó hűtőben tárolva.
ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
fagyaszd le adagokra osztva és semmi baja nem lesz
ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem már fél nap után ehetetlen, nem lesz bajod tőle, csak szr lesz
ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ok kösz
ápr. 2. 15:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én a német mekiben vettem múltkor egy epres süteményt a kaja után otthonra... 2 napig kint felejtettem a nappaliban a dobozában, az ég világon semmi baja nem lett, még meg se ereszkedett :D
ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 napig jó.
ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!