Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért ciki egyesek szerint...

Miért ciki egyesek szerint gyorsétteremben dolgozni?

Figyelt kérdés

Ma felvettek egy gyorsétteremhez, kint volt a beszélgetés a vendégtérben az egyik asztalnál.

Amikor végeztünk, egy vendég tele szájjal odakiáltott, "hogy na mivan, felvettek?"

Legszívesebben visszaszóltam volna, hogy másképpen nem lenne, ki zabálni adjon neki, de ugye ezt nem tehetem.


Családi okok miatt dolgoznom kell, de a főállásomban nem tudnak részmunkaidőben foglalkoztatni, így a 13 hónapos gyerek mellett itt találtam nagyon rugalmas részmunkaidőt, szerintem ugyan olyan munka, mint bármi más.


máj. 14. 22:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
12%
nem csak ott ciki. Ez olyan, mint amikor a suliban azt mondogatják, hogy tiszteld a takarítót, meg ilyenek. persze, tisztességes munkát lehet tisztelni, de a társadalmi ranglétrán elhelyezkedni egy másik kérdés. Aki értelmes, az tanul, fejlődik és nem ragad meg takarító, futár, mekis szinten, stb. Meg pl nem vállal gyereket biztos egzisztencia nélkül.
máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Katona Dius ***** válasza:
100%
Valamiért (én sem értem az okot), de az emberek többsége szereti lenézni azt, aki "kiszolgálja" őket. Mintha ők többek lennének, mert kiszolgálják őket. És lehet mondani, hogy tanulni meg fejlődni, de nem tudom mi lenne nagysasszonyékkal, ha nem lenne, aki takarít a munkahelyén, vagy kiszolgálja a mekiben. Irodai dolgozó vagyok, de érdekes módon a takarítóinkkal szemben is meg tudok ütni egy tisztességes hangot és a legkisebb mértékben sem nézem le őket, se a munkájukat. És nem fényezem magam, ennek alapnak kellene lennie.
máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
6%

Hát, mert azért na! Ott dolgozni? Rabszolga tartók.

Szerintem ciki!

máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Ha megkérlek megírod, akár privátban, hogy csak gyerekeseket vesznek e fel részmunkaidőre, illetve mennyi a bruttó órabér? Még nem mertem jelentkezni, mert betegesen félek az elutasítástól. Meg esetleg azt is, hogy melyik étteremlánc ez, habár gondolom hasonlóan fizetnek, esetleg településenként eltérhet valamennyire? Bocsánat az offért és előre is köszönöm.
máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

Semmilyen munka nem ciki!

Én nem is bírnám például, nincs semmi állóképességem. Na ez ciki!

máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki. Ciki meg szégyen az ha valakit kitart a pasija vagy eltartanak a szülei. Semmilyen becsületes munka nem ciki. Csináltam én is diákmelóként, nagyon nehéz, minden tiszteletem a gyorséttermi dolgozóké.
máj. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
87%
A helyes válasz ez lett volna: közöd?
máj. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
88%

1: ha nem lenne takarító te bokáig járnál a szemétben.

Ha nem lenne futár nem tudnál házhoz rendelni.

Ha nem lenne mekis vagy más gyorséttermi dolgozó nem tudnál ilyeneket enni. Stb... Anyukádnak se kellett volna gyereket vállalni.

máj. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
93%
Nem ciki, de különben is mit foglalkozol te mások véleményével? Lesz sok haverod a konyhán, azzal foglalkozz.
máj. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
A mumka nem szégyen. Az egy másik kérdés, hogy miért találja egy bizonyos réteg cikinek, inkább a konkrét szitura reagálnék. Persze nem voltam ott, te hallottad, de simán lehet, hogy tahócska (a maga szintjén) kedvesen akart érdeklődni arról, hogy hogy ment az interjú, de csak ennyi telt töle. Ilyeneken próbáld meg nem felhúzni magad, mert sajnos ennél sokkal bunkóbb vendégekkel is fogsz találkozni.
máj. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!