Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Foodorán pénzvisszszerzés?

Foodorán pénzvisszszerzés?

Figyelt kérdés

Tegnap rendeltünk késő este a star pizzériából és nagyon nem voltunk megelégedve a minőséggel.Egyszerűen undorító volt amit kihoztak.

A pénzt valamilyen módon visszalehet szerezni,mert rettentően sajnálom az összeget amit erre kiadtunk.



máj. 19. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este kellett volna írni az ügyfélszolgálatnak. Főleg hogy képet is szoktak kérni, ma már nem biztos
máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utólag nem hiszem már csak azért is mert elfogadtatok a terméket.
máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Késő bánat. Max lepontozzátok az éttermet, többet nem tehettek.
máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este bejelentitek, h nem vagytok elégedettek a minőséggel és akkor tegnap este kaptok visszatérítést, ez szinte 100%.
máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Ezek nem térítenek vissza még ha jogos is. Én múltkor egy gémkapcsot találtam a Bamba hamburgerben! Semmi elnézés, még azt akarták, hogy fényképezzem le. Biztos megtartom majd. A Wolt se jobb, ott Burger Kinges Nuggest volt ehetetlen rágós, vagy 5 db, annyival lezárták 20 perc után, hogy "ja bocs sajnáljuk, hogy rágós".
máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
#6 én szinte minden nap rendelek és legalább hetente 1x reklamálok. Van amikor jogosan, van amikor csak full kamuból és mindig visszatérítik a pénzt. Soha nem kértem még se fényképet, se semmit.
máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* soha nem kérteK
máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt jó a nutis pizza kérdező?xD
máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!