Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudnátok ajánlani egy menüsort...

Tudnátok ajánlani egy menüsort a Trófea Grill étterembe?

Figyelt kérdés
Korlátlan étel és ital fogyasztásra értem, olyan menüsor kéne, hogy jól lakjak de ne legyek rosszul és minél drágábban fogyasszak , kevesebb olcsó ételt.

2012. dec. 16. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Kóstolj végig mindent amit lehet.
2012. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért az a mentalitásod, hogy minél drágábbat fogyassz, és nem azt amit minél jobban szeretsz?!
2013. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én speciel szinte csak sütikkel tömném magam :) De ha te nem szereted akkor buktad, és felesleges a kommentem :D

A kagylófélék,garnélák biztosan drágák, akkor egyél azt még ha utálod is és akkor biztos csődbeviszed az éttermet :D


Azt edd amit szeretsz és kész!

2013. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindenből nagyon kis mennyiséget így esélyed lesz hogy mindegyikből tudsz enni. Nálam bevált
2015. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Full komolyan mondom....ha bemennénk csak 20fővel...az nékik 20x5000ft..azaz 100.000ftbot nyernének...de mi egyúttal 150.000ft ot ennénk/innánk meg...XD

CSŐDBE MEGY AZ ÉTTEREM

2016. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!