Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szakácsnak tanulok és konyhára...

Szakácsnak tanulok és konyhára mennénk. Egészségügyi alkalmassági vizsgálat kell meg kiskönyv. És azt szeretném meg tudni hogy milyen vizsgálatok lesznek!?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy lesz tüdőszűrő, vérnyomás, álloképességet megnézik, gerincet stb..., meg azt is hallottam hogy valakinek azt mondták hogy le a nadrágot....! ezt kötelező lesz majd, vagy lehetrá nemet mondani?!
2013. nov. 7. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Vérnyomás mérés, vérvétel, tüdőszűrő, vizelet és székletmintát is le kell adni. Az meg hülyeség h le a nadrágot, az vagy kamuzott, vagy pedig egy perverzzel volt dolga
2013. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Hülyeség.

Tüdőszűrő 100% hogy kell, a többi az üzemorvoson múlik.

99%-ban kell egy igazolás, hogy nincs fertőző betegséged, megmérik a vérnyomásod, és ennyi. Volt egy munkahelyem, ahol látást is vizsgáltak, nem tudom, minek.


Vagy 10 éve volt utoljára, hogy vér és vizelet minta kellett. A székletmintát meg kb 20-22 évvel ezelőtt törölték el.

2013. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem is de lehet,hogy nem normi az ember aki mondta
2013. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tüdőszűrő, vérnyomás, gerinc, bőr, magasság, súly, látás, egészségügyi nyilatkozat
2013. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű hazudott az illető, vagy csak simán hülye volt!:D nektek pedig köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :))
2013. nov. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!