Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit kell rakni a mcdonaldos...

Kittikeiri kérdése:

Mit kell rakni a mcdonaldos szendvicsekbe mint peldaul a royal, fresh, western stb?

Figyelt kérdés

most kezdtem dolgozni a mekiben es eddig csak a sajtburgert meg bigmacat tudom megcsinalni es kozetkezoleg mar a tobbit is meg kell tudnom csinalni.

Elore koszonom a valaszokat :)



2014. ápr. 10. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanítják ott meg? Erdekes....
2014. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fura, én is azt hittem, megtanítják. Ezek szerint a mekis dolgozók mindig azt rakják a hamburgerekbe, amit a gyakorin írnak nekik a válaszolók?
2014. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Már értelmi fogyatékosokat is felvesznek a mekibe dolgozni?
2014. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SzarvasLászló ***** válasza:
100%
A Burger Kingből kell áthozni hozzá a hagymakarikákat...
2014. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt erre valami oktatás?

Jó tudni, hogy turnusonként más összetételű lehet az a nem 2 forintos hamburger. :(

2014. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ott megmutatják neked, hogy mit, hogyan, mennyit kell belerakni! :)
2014. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szomorú hogy így írtok.. Sajnálom hogy ilyenek az emberek.

5 éves kéttanítási nyelvű osztályba járok, ahol nagyon sokat kell tanulnom, két nyelvből rakok felsőfokút, ennek ellenére én jelentkeztem iskola mellett dolgozni, hétköznaponként is suli után.... De szeretem.

Egyenlőre még 2 napom volt, és csak sajtburgereket és bigmacat kellett csinálnom, amit szépen, tökéletesen elkészítettem. Az oktatóm elmondta nekem szóban és megmutatta hogy kell csinálni a "nagyobb" szendvicseket, csak én annyira sok új információval találkoztam hogy nem jegyeztem meg rögtön. De nem csináltam olyan szendvicset amit nem tudok! És azért írtam hogy előre feltudjak szépen készülni és ott mikor mondják megtudjam rögtön csinálni.

2014. ápr. 10. 21:04
 8/11 A kérdező kommentje:
De mind1 megpróbálok megkérdezni egy ott dolgozót.
2014. ápr. 10. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Na legutolsó hozzászólásoddal adtál saját magadnak is választ, ez a legtutibb, ha egy ott dolgozót megkérdezel.
2014. ápr. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért írogatsz itt a nyelvizsgáidról miközben rólad senki semmi rosszat nem mondott :D
2014. ápr. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!