Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A négysajtos pizza miért...

A négysajtos pizza miért drága? Milyen sajtok vannak rajta?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Atlag kozepkategorias pizza, barmelyik pizzazorol van szo. Nem a legolcsobb, de boven vannak dragabbak is mindenhol.

Hogy milyen sajtbol keszul, az helyfuggo. Valahol feltuntetik, de volt mar, hogy a pincer rendelesnel kerdezett ra, van e valami kulonleges kivansagom a sajtok teren, mikor rendeltem.

Futartol nem rendelek pizzat, ezeket nem tudom, de nyilvan nagyobb az eselye a silany sajtszarmazekoknak.

Ha en keszitek negysajtmartast, a kedvenceim kerulnek bele, cheddar, gouda, edami es trappista, de ha van itthon eppen, akkor mozzarellat is teszek bele.

2014. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobb helyeken gorgonzola, roquefort sajt, parmezán, ricotta, kecskesajt, camembert, mozzarella vannak rajta - ezek közül 4.


Rosszabb helyeken Tesco-s trappista, gouda, edami, Anikó, és egyéb legolcsóbban beszerezhető sajtot tesznek rá. Bár ez esetben kétlem, hogy túl drága lenne...

2014. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, a többi pizzahoz képest szerintem drága, én is a hasonló "sajtokból" indultam ki, ezért nem értettem, miért ennyire drágák.
2014. júl. 7. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!