Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 14 evesen (kb 5-7en) el...

14 evesen (kb 5-7en) el akarunk menni szilveszterkor valahova egyutt. Tudok budapesten olyan helyet ahol lehet tancolni, enni, inni (sort? V. alkohol menteset) stb. de ne durvat mert nem akarunk ilyet. De azert lehessen jol bulizni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Habróló bár.

Ott aztán tuti a buli. :-D

2014. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
A pincétekbe pont beférhettek ennyien. Ha ismeritek egymást, csak nem lesz durva a buli, annyit táncolhattok, amennyit akartok, azt isztok-esztek, amit előtte betároztok.
2014. aug. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
honnan veszed h van pincenk??
2014. aug. 5. 21:09
 4/4 anonim válasza:
én is ennyi idős vagyok de szerintem nem lehet "bulizni" 7en.hát alkohol nélkül eléggé érdekes lehet de nekem mindegy.ha nem akartok keményet inni akkor boroskóla+kaja (fontos mert gondolom nem szoktatok sokat alkoholizálni és így könnyen berúgtok plusz fájni is fog a hasatok,ezért kell kaja)
2014. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!