Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van Magyarországon egy csomó...

Van Magyarországon egy csomó kínai étterem, de miért nem lehet egyikben sem kapni kutyahúsból készült ételeket? Ez is a kínai kultúra egy része, és állítólag nagyon finom.

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék milyen az íze. ezen a képen, nagyon hasonlít a sertésekre az állaga amikor a malac az asztalra kerül újévkor.


[link]


2014. nov. 1. 21:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
mindenhol a hatályos jogszabályok vannak érvényben, tehát ha én kint leölök egy kutyát ahol ez legális, ott a "kutya" sem fog érte szólni, ha meg hazajövök senki nem tudja meg hogy én öltem le.
2014. nov. 1. 22:29
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor hajrá. De még egyszer: Nem attól bűnöző valaki, hogy lebukik, hanem attól, hogy törvényeket szeg meg. De nem értem, mit kutyagolsz Ennyit a témán, ha ez izgat, Menj, egyél kutyát
2014. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Te ritka sötét vagy kisfiam.
2014. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 dickharta ***** válasza:
58%
lehet hogy nem finom annyira! először egy kisebb fajtát válassz. mondjuk egy yorkit.. .
2014. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
81%
Csak egy kutya???? Csak egy kutya?? Te egy undorító,agybeteg, id*óta fa*zkalap barom vagy!!! Fogadjunk még kutyád sem volt,hogy így vételkedsz róla. Szerintem téged meg az egész fajtádat kéne levágni és kínai kaját csinálni belőle..vajon finom?.... Ezért tartom a saját kutyámat többnek, mint az ilyen gyengeelméjű gy*kereket, mint pl. Te.
2014. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
92%
Elszomorodtam :( már azon is, h egyáltalán eszedbe jut ilyen...van egy mondás, h "minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat".
2014. nov. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Jönnél az én kutyám közelébe, bokán lönélek g*ci. Aberált barom.
2019. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!