Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A starbucks-ba hogy vannak a...

A starbucks-ba hogy vannak a méretezések?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

M

L

XL

2015. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi és az M az ugye a Tall? :D
2015. okt. 28. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
az előző válaszoló trollkodni akart, tall / grande / venti méterek léteznek de magyarországon ha kicsit/közepes/nagyot mondasz az tökéletes :)
2015. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
ahogy a 2. válaszoló mondja, kicsi/közepes/nagy vagy tall/grande/venti
2015. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

unom már a starbuckos baromságod

menj el aztán majd meglátod, csak egy rohadt kávézó, semmi extra.

sznob dolognak kinéző lehúzós kávézó, ennyi.


vagy nézd meg a vacak honlapjukat.

2015. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Komolyan nem unjátok még?Mindennap egy kérdés a starbucks-al kapcsolatban?


Én mindennap járok kávézokba de a szóban frgó multinál soha nem voltam. Nem fogok egy ezrest kifizetni egy agyoncukrozott,szirupos, hidrogénezett zsírhabbal (tejszínhab lenne) telenyomott kávénak nem mondható lötyért fizetni.

Menj egy normális kávézóba, akár a Cafe Freibe és igyál egy rendes kávét.

Olvastam egyik nap hogy egy siteon chai latte, nem is értem miért vannak ilyen agyatlan neveik a kávéiknak.

A chai törökül teát jelent vagyis teás kávé?!


Egyeseknek meg etiket kódex is kellene a Startucksokba, hogyan kérjünk mit mondjunk stb.


Nem beszélve arról hogy egy fillért adót nem fizetnek mert Luxemburgba adózzák le a hasznukat, akik meg ott dolgoznak 500-600 forintos órabérért jópofiznak és gyártják az 1000 forintos lötyöket.

2015. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem védem ezt a céget, de az nem igaz, hogy ide nem adóznak. Az áfát ide fizetik be, ami elég tetemes összeg.
2015. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen a chai latte zöldteás kávé, van ilyen. 1x kipróbáltam, attól még a Pumpkin lattejuk jó. De valóban Cafe Frei olcsóbb és jpbb. Afrikai capuccinot ott sem innék mert az pl. förtelmes.
2015. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

a chai latte (más néven masala chai) tudtommal fekete tea + fűszerek (szegfűszeg, csillagánizs stb.) és tej/tejhab keveréke, tehát mintha egy café lattét csinálnál, csak kávé helyett teával.


ettől még a starbucks szar, bár ennek semmi köze a kérdéshez (nem mintha ennek a válasznak volna :))

2015. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!