Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek mi a legfinomabb...

Szerintetek mi a legfinomabb a Mekiben? Ti mit szoktatok enni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fagyit. Néha krumplit.

Ha muszáj, akkor sertésburgert vagy sajtburgert.

2016. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A fagyik nagyon finomak, azt el kell ismerni, gyakran rájárok nyáron.
2016. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajtburger, Big Mac, Sajtos McRoyal, sült krumpli, fagyi karamell öntettel, de az eper és a csoki öntet se rossz. :) Almás pite, McFlurry, Shake, csirkés Cézár saláta ezersziget öntettel.
2016. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Halas szedvics,és a fagyi.
2016. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Leginkább semmit, de a McFlurry-jüket nagyon szerettem még évekkel ezelőtt. (A csokisat)


Tetszik, hogy minden országban teljesen másfajták vannak. :)

2016. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
Semmit, az műanyag, fujj!
2016. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Yehudina ***** válasza:
83%
Én nem ennék semmit, mert minden tocsog a zsírban, tehát nagyon hízlal. Nyáron viszont a legjobb és legolcsóbb a fagyi náluk.
2016. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az almás pitét egészen szeretem (hozzá kell tenni, hogy engem fahéjas dolgokkal könnyű lenyűgözni), meg még nagyon régen ettem ott csokis muffint is, az is ízlett.
2016. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Big Mac leginkább, de néha az adott különlegességet, ami van. Aztán rájövök, hogy a Big Mac még mindig a nekem legjobb :)

Ja a sült krumplijuk verhetetlen.


off. Imádom, amikor megkérdezi valaki, hogy kinek mi a..., mire jönnek a megmondóemberek, hogy fúj, meg semmit, meg műanyag. Nem az volt a kérdés, hogy ki nem szereti a Mekit és miért. És persze megjelennek a tudatlanok is: tocsog a zsírban és hizlal.

2016. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
McNuggets, McFreeze csoki- vagy karamellöntettel, McFlurry.
2016. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!