Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az pletyka hogy Gödöllőn lesz...

Az pletyka hogy Gödöllőn lesz Kfc?

Figyelt kérdés
Osztálytársaimtól hallottam
2016. máj. 11. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én nagyon örülnék neki!
2016. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
35%

Nem lesz itt semmi amíg Gémesi van itt. Uszodát, strandot ígértek 5-10 éve is, semmi nem lett belöle, csak kapmányfogás volt. Egyszer mondta h nem akarja hogy a ,,gödöllőiek egészségtelen dolgokat egyenek"

Mellesleg én is örülnék neki, ha a szaros városháza helyére építenék több ember jónne gdl re. De akár stop shopnál is lehet.

2016. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
igérgetik mindenhova nyiregyen is azt akart mindenki milett szar csicska burger king pfff
2016. máj. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A stop shopnál elvileg építik. Tett ki valaki képet a Gödöllő csoportba, persze alatta is mentek a viták, hogy jaj nem kéne mert szemét kaja. Nem tudom miért gondolja bárki is, hogy kötelező ott enni...

Gémesit meg le kéne már váltani a pi.ba... Engem nagyon bosszant, hogy semmit nem csinál, nem fejlődik a város. A bicikliút is vagy a semmibe vezet, vagy annyiból áll, hogy egy vödör festékkel az autóútra pingáltak. A csoportban is volt szó erről. Ott feltett kérdéseket nem válaszolja meg, már honlap is készült, ahol fel lehet tenni névtelenül neki, aztán majd megkérdezik tőle valami gyűlésen.

2016. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes, nem életveszélyes bringa út tényleg nem ártana.
2016. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de én örülnék neki. a sok álszentnek meg nem kötelező ott ennie, ha nem elég jó neki. ennyi erővel a boltban is megveheted a szemét kaját. mellesleg a kfc mérföldekkel jobb, mint amit egyik-másik otthon házi koszt néven megeszik.
2016. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék neki, és tényleg kéne rendes bicajút... főleg a főtéren kéne valahogy megoldani.
2016. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jack Alvin válasza:
Lesz KFC. Már épül a Stop Shopnál.
2016. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!