Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Langosos bufekocsit kellene...

Langosos bufekocsit kellene elnevezni! De hogy? Valami vicces de rovid kellene! Valakinek otlete?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Minek kellene vicces?!?!? ÉN minden olyan helyet elkerülök, ami eröltetetten "humoros" névre hallgat, mert nem lehet semmi értelmeset sem elvárni az iylenektöl.


Írs ki rá, hogy friss, forró, ropogós lángos - akkor sokkal többen mennek oda, mintha valami idétlenség áll a kocsira írva.

2016. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Azért ne ropogjon nagyon, mert én a puha lángost szeretem, nem azt, aminek a közepe egy hatalmas száraz hártya.
2016. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha lángost akarnék enni, akkor olyan helyen ennék szívesen, ami egy egyszerű Lángosos! Nem kell semmi hülye név. Lángos! Lángosos! Ilyesmi.

Egyszer ettem volna lángost, tök sok helyen ki volt írva, de nem volt!!!

Szóval a lényeg a lángos, nem kell semmi vicces név. Enni mennek oda, nem poénkodni.

2016. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra figyeljetek, hogy ne egy lehúzás legyen az egész, finom legyen, ne egy darab száraz vackot adjatok 800 forintokért és pinaszőrnyi sajtot plusz kétszázért. (bocs a vulgaritásért de tényleg ez szokott menni.)
2016. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem az idétlen neveket. Amit az első írt viszont, hogy friss, forró, ropogós lángos, na attól mindjárt megéheztem :)


Szerintem ha image-el akartok vendégeket csalogatni, akkor ez a fontos:

- egységes, kultúrált megjelenés: pl. adott a kocsi színe, designja, rajta a név - ugyanilyen kötényben, sapkában legyen a személyzet pl.

- tiszta, rendezett környezet

- barátságos eladók

- ízléses dekor a kirakatba pl. akár fűszernövények, amiből ízlés szerint lehet szórni is a lángosra (metélőhagyma?)


Úgy ránézésre szerintem ezek olyasmik, amik vevőcsalogatóak.


Név tekintetében pedig egy xy lángosozója/lángosa sokkal jobb, normálisabb benyomást kelt mint pl. (és ezek létező nevek) hamikázó vagy lángos land...

2016. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem szimpatikusak a vicceskedő, de általában inkább bénára sikerült nevek.

Inkább a dizájn fontos, hogy igényesen, stílusosan nézzen ki a büfé, ne legyen kopott, koszos.

Minél több gusztusos fotó a lángosokról, színes feliratok, és könnyen olvasható árak. Ja és persze a lehető legtöbb fajta lángos, jól elkészítve, nem horror áron.

Ha ezek megvannak, akkor bőven elég, ha annyi van kiírva, hogy "Lángos", "Lángosozó", stb... de ha nagyon ragaszkodsz egyedi névhez, akkor hozzátehetsz valami nevet, például ami kapcsolódik a helyhez, ahol lesz a büfé. Vagy ha fesztiválokra jártok ki, akkor valami azzal kapcsolatos. Ott mondjuk pláne mindegy, mi a nevetek, tuti lesz forgalom. :D

2016. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2016. máj. 30. 07:36
 8/21 Gyula1.0 válasza:
100%
Célcsoport függő a név is és a design is. Ha fiatalok közé mész, akkor "uncsi" vagy "trendy" lehetsz. Ha korosabbak közé, akkor "idétlen" vagy "megbízható" gondolati kategóriákba tesznek be.
2016. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Los Langosos
2016. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Aki nálam jobban szereti a humort, az hazudik. De igazat adok az előttem szólóknak, itt semmi keresnivalója holmi nyakatekert vicceskedésnek.
2016. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!