Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik kávézó/cukrászda/reggel...

Melyik kávézó/cukrászda/reggelis hely/étterem a kedvencetek, és miért? írjatok várost is, lehet külföldön is

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Cukorfalat Kavehaz Szigetszentmikloson, nemreg Pestre koltoztem, de meg most is kijarok, ha tehetem :) a Starbucks caffek szinten nagy szerelmek, csak nekem dragak.

Kulfoldon is voltam mar, a legcsodalatosabb egy igazi gorogos-vidam hangulatu tengerparti etterem volt Polisban (Ciprus).

2016. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miegymas nevu hely a kedvencunk (v.ker,Bp)
2016. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Emil cukrászda Pilisvörösváron
2016. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kaposváron a Toponári Pékség (nagyon finom a puncs kockájuk, jó áron adnak finom dolgokat), Siófokon pedig a Marcipán cukrászda (isteni gyümölcsrizst, forró csokit és fagyit árulnak, bár az árak nem túl barátiak).
2016. júl. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jártam már vagy 10 országban, meg itthon is rengeteg étteremben, de a legjobb étterem élményem Zágrábban volt a Pivnica Zlatni Medo étterem. Nagyon baráti árak, kedves kiszolgálás, tökéletes ételek, és akkora adagok, hogy ember legyen a talpán, aki azt megeszi :D

Elsőre pisztrángot kértem, kb kaptam egy 40 dekás halat hatalmas adag körettel. Második alkalommal tonhal salátát kértem, kb egy 3 literes tál tele volt, az volt 1 adag..Szóval ekkora adagokat és ilyen finomat még sehol nem ettem :) A mai napig legszívesebben csak ezért visszamennék Zágrábba, hogy oda beüljünk, de még lehet meg is teszem valamikor.

2016. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Győrben a Múzeumház Teázó és a Mandala Teaház a kedvencek, de a Torta és Karamell cukrászdába is egyszer benéznék ha van pénzem, nagyon gyönyörű sütiket/tortákat árulnak ,az embernek szinte fáj a szíve érte ha megeszi.
2016. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!