Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Debrecenben hol van a legfinom...

Debrecenben hol van a legfinomabb gyros?

Figyelt kérdés

és a legolcsóbb?

esetleg ár-érték arányban melyik a legjobb?

eddig az Aladdinban voltam, onnan jók a tapasztalataim..esetleg annál jobbak vannak? :)



2016. júl. 25. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nagyállomás, 20emeletes tövében a royal gyros. Évek otajárok oda, sok tulajváltást megélt, de mindig kiadós, finom ételt készítettek, normális áron.
2016. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Hogy hol a legfinomabb, azt nem tudom, de azt igen, hogy az Akropoliszba senki ne menjen, mert borzasztó a kiszolgálás.. kb 2 órába került, mire megkaptuk a kihűlt kaját. Legközelebb odamentünk a helyszínre, akkor meg meg kellett várni a futárt, mert nála volt a terminál, addig nem tudtunk fizetni kártyával, míg meg nem érkezett.. közben természetesen azért összerakták a kaját, így azt is kihűlve kaptuk meg, amit a helyszínen fogyasztottunk.Jó étvágyat mindenkinek! :D
2016. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

A szulejmán gyrost felejtsd el. Egyszer rendeltem onnan, borzasztó volt a hús minősége.

Nekem az Adria sem ízlett, pedig azt sokan dicsérik.


A Duna dönerrel nem volt eddig problémám, de ott asszem kebabot árulnak.

2016. júl. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
83%
Nekem legjobban az Oli gyros vált be:) Mindig friss a gyros és nem mellesleg nagyon finom:D A kiszolgálók is jófejek szóval csak ajánlani tudom. Én egy gyros tálat szoktam enni ott, mellé pitatésztával. Az 1190 Ft.
2016. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
oli gyros
2016. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
80%

Voltam már pár helyen, de nálam toronymagas Oli vezet (Ótemető 33).

Nagy gyros tál: tökéletes az adag, isteni a szósz, jó a hús, a zöldségek mennyisége, minden.

2017. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dílerzoli válasza:

Új ételbár a Sámsoni út végén a Grill Service!

A gyros és a grill is nagyon finom.

2019. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!