Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen hely a Duna Plázában...

Milyen hely a Duna Plázában lévő Jilba Frozen Yoghurt? Mik a tapasztalataitok vele?

Figyelt kérdés
Mennyire drága a hely? Illetve finomak a joghurtok/palacsinták?

2016. júl. 31. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak fagyiztam ott. Kb ugyanannyiba kerül mint a normális fagyi, csak itt súlyra mérik, és nagyon könnyű többet venni mint amennyit eredetileg akartál :D
2016. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ui. finom
2016. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na a mai napon kipróbáltam kíváncsiságból. Időközben voltam már Yogo joghurtos helyeken is, szóval onnan van tapasztalatom. Ennek tudatában ezt a helyet senkinek nem tudom jó szívvel ajánlani. Árban nagyjából másfél-kétszer annyiba kerül, mint a Yogo, a joghurtok íze pedig valami förtelmes, körülbelül mintha romlottak lennének.


Összesen annyi pozitívumot tudok elmondani, hogy volt teknősös gumicukor, illetve elég hideg volt maga a joghurt (ami mondjuk egy légkondis épületben nem ér annyit).

2016. szept. 9. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!