Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Strandon miért nem árulnak...

Strandon miért nem árulnak bundáskenyeret?

Figyelt kérdés
Sok mindent lehet kapni a strandokon, pl hot-dog, hamburger, palacsinta és a lángos. A bundáskenyér azonban hiányzik a kínálatból, az szeretnénk megtudni, hogy mi lehet ennek az oka?

2016. okt. 23. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nincs rá fizetőképes kereslet.
2016. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Az csak frissen sütve jó. És ott mindenki szeretne minél kevesebbet várakozni a sorba.

A tojást a melegben veszélyes tartani, előkészítve hogy csak bele kelljen a kenyeret forgatni.

Szalmonella.

2016. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Most mentem el egy strand mellet, de palacsintát sem láttam.
2016. okt. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
69%
Azért, mert a bundáskenyér tipikusan reggeli étel. Reggeli ételeket nem árulnak strandon.
2016. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

"Azért, mert a bundáskenyér tipikusan reggeli étel."


EZT meg honnan veszed? Nem ismerek egyetlen embert sem, aki REGGELIRE eszi.


Én is, meg minden családtag/ismerös inkább vacsorára fiógysaztja, de reggelire soha!!!!!

2016. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mert nincs rá kereslet, a lángos is ilyen azonnal jó kaja mégis mindenhol megkapod (igaz nem mindenho jó)
2016. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
48%
Mert mar tel van... :D
2016. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Bundáskenyér? Érdekes. Meg kommentelőnek: Mi is mindig ha van akkor vacsira fogyasztjuk el.


A tojás és szalmonella dolog, meg hogy frissen jó -oknak ok. De szerintem inkább az ízvilága miatt nem árusítják.

Pl én nem is nagyon szeretem.


De egy ilyet szívesen ennék (csak normális körülmények közt) hagyományos Dosa. Húst is raknék bele ami jó fűszeresen meg lenne sütve.

Video: [link]


Szerintem sokkal nyerőbb ötlet lenne íztelen bundáskenyér helyett.


23-N

2016. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!