Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Olyan ételrendelö hely, aol...

Olyan ételrendelö hely, aol húsmentes menü (is) van és a neten fenn van az aktuális étlapjuk?

Figyelt kérdés

Olyan ételrendelési lehetöséget keresek, ahol húsmentes (nem feltétlen vega, szója, szejtán,stb húspótló szóba sem jöhet) nemük vannak, és a neten elérhetö a menüsor.


Nagyon örülök, ha valaki tud segíteni.


Ami még lényeges: nem húsmentes ételek receptjeit keresem, hanem kimondottan menüket.


Mindenkinek elöre köszönöm, ha segít!



2016. okt. 24. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké... Melyik város?
2016. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb étterem már rendelkezik vega-menüvel is, a mi kis városkánkban is évek óta még az étlapon is szerepelnek a vega-kaják.
2016. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Komplett húsmentes+szója/szejtán stb. mentes menüt nem találtam, de az összes rendelős helyen (ételfutár, teletál, efood, cityfood stb) fent van a részletes étlap, mindegyiknél össze lehet válogatni a megfelelő kajákat. Macerásabb, mintha két kattintással rendelsz egy komplett, kész heti menüt, de ha ez az igény, akkor sajnos, csak így tudod megoldani.
2016. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Akármelyik ételfutár étlapjáról síma ixeléssel össze tudod válogatni, hogy melyik kaját rendeled. Egy kicsit jobban nézd meg az étlapokat, és rájössz, hogy a szója-galamb sem repül ingyen a szádba! Egy kicsit dolgozni is kell érte!
2016. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítökész válaszokat, adtatok egy pár tippet. A kevésbé segítökész és me, túl kedves választ is elviselem, habár nem igazán tartom pozitívnak ezt a hozzáállást.


Bocs, nem írtam, hogy nem rendelni akarok, hanem egye´b okból kellene ilyen menü.


Ezért mindegy a település is.


Az általatok említett oldalakat megnézem, remélhetöleg találok több olyat, ami megfelel.


Még egyszer köszönöm a segíteséget!

2016. okt. 24. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

4-es vagyok!

Kaptam egy ledorongoló privit a kérdezőtől, hogy amennyiben nem tudok hasznos, értelmes tanácsot adni az ő kérdésére, akkor inkább meg se szólaljak.


Ahogyan parancsolod, kedves kérdező!


[link]

[link]


Van még több is, ha beírod a keresőbe, hogy:

"húsmentes menük rendelése",


Kismillió lehetőség közül válogathatsz, ahelyett, hogy a jószándékú válaszolókat hülyézed le priviben.

2016. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Jaaa! Egyébként a 2-es választ is én írtam, és azt elfelejtette megköszönni. :)
2016. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2-4-6-7-es: elöször is NEM hülyéztelek le (és NEM ledogorongoló üzenetet írtam), csak annyit, hogy ha nem válaszolsz a kérdésemre, hanem elég furcsa stílusban közlöd, hogy inkább erölködjek egyedül a kereséssel - akkor inkább ne válaszolj.


A 2. válaszodat - a többi addigi válasszal együtt megköszöntem, mégha az nem is volt igen hasznos - mert az nem sokat segít, hogy a te lakóhelyeden van olyan hely, ahol vega ételeket lehet kapni.


A 6-os válaszodban az egyik link tényleg olyasmi, mint amit kerestem, a 7. válaszod viszont - ahogy mar írtam, nem egészen helytálló.

2016. okt. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!