Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egy étteremben van határ,...

Egy étteremben van határ, hogy meddig lehet bent lenni, ha fogyasztok?

Figyelt kérdés

Tegnap bementem az egyik Mcdonaldsba,csak egy kávét ittam és mikor elfogyasztottam még maradtam 4 órát (a fél délutánom ott töltőttem) ,használtam a wifit,mert ott "free wifi" van.

Senki nem szólt hozzám,hogy ilyen sokáig mit keresek ott még. De azért 4 óra elteltével csak felálltam és mentem,gondoltam mostmár lehet kitessékelnek innen,úgyhogy inkább megyek.


Viszont nem tudom,hogy van-e valami határ ,hogy ha nagyon sokáig vagyok akkor megkérnének,hogy ha már több enni innivalót nem fogyasztok,menjek lassan?

Van ilyen az éttermekben?

Vagy aki bemegy reggel és iszik egy kávét az onnantól késő estig zárásig ott maradhat ,mert fogyasztott és utána addig marad míg akar?



2017. jan. 8. 21:35
1 2
 11/11 szaszaa11 ***** válasza:
70%
És veled ellentétben a leírt tapasztalatokat nem vendégként hanem felszolgálóként szereztem. Te belelátsz 1-2 órára néha-néha, én pedig nap mint nap 10-16 órákra, hosszú évek óta.
2017. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!