Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Olyan színvonalú éttermet...

Olyan színvonalú éttermet keresek, mint az Apostolok, Gundel, Dunapark Étterem. Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Romatikus születésnapi vacsorát szeretnék eltölteni kedvesemmel, de kifogytam az ötletekből. Nem vagyunk már húsz évesek, mondjuk 2 és félszer húsz, szóval nem bulihelyszín kell, hanem egy elegáns, csendes, nyugodt étterem, és az sem baj, ha panoráma is van. :)

2017. dec. 12. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Apostolok, Gundel, Dunapark Étterem.
2017. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Amiket felsoroltál, azokkal mi a baj?
2017. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amiket felsoroltam, azokban már mind voltunk. Pontosabban a Gundel-ben nem, de az étlapot nézve, ott nem tudnánk mit enni, pedig az lett volna a legjobb ötletem. Mondjuk az is lehet, hogy sokkal több étel van az étlepon, mint a neten. Nem tudom. Elmegyek majd személyesen, is, és megnézem.
2017. dec. 12. 11:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt a Gundel teljes étlapja:

[link]


Ha ebben nem találsz a fogatokra valót, akkor személyesen sem fogsz.

Szerintem baromi drága.


Miért nem ülteted be az asszonyt a kocsiba és mentek el a Dunakanyarba, vagy a Mátrába, egy hangulatos helyre ahol negyedéből sokkal változatosabban és tényleg finomakat ehetnétek?

2017. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Tényleg nem szarevésből mondom, de ahol egy akkora adag étel 25-60ezerFt, hogy még piszkos sem lesz tőle a tányér, az csak rongyrázás.

Vegyél neki az árán valami ékszert és vidd el valami hangulatos helyre, az agglomerációba, ahol még főzni is tudnak!

2017. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt volt az esküvőnk.Sztem jól főznek és elegáns is.

2017. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!