Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Általában mit szoktál enni/inn...

Általában mit szoktál enni/inni a McDonald's-ban?

Figyelt kérdés
Nyilván azokhoz szól a kérdésem, akik szoktak oda járni. Én ritkán, ezért kíváncsi vagyok, ki mit rendel általában.

2019. jan. 26. 12:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

Én is ritkán eszek ott, de szinte mindig vissza térek a sajtburger+ kóla ált. kombinációhoz, néha ezt az megkóstolok, (például Generál Jack hamburger), de nem szinte mindig az ára drága, de semmivek nem finomabb.

Ha reggel jutok el oda, akkor meg dupla sajtos tósztot rendelek narancslével.

Egyszer ettem fagyit ott, de nem ízlett.

2019. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
én nagyon ritkán járok. Akkor sajtburger, sült krumpli, majd almás pite.
2019. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Sült krumplit. Az jó náluk. Minden mástól hasmenésem lesz. (Nem tudom miből csinálják a kaját, de nincs olyan közel meki, hogy hazaérjek annyi időn belül, amilyen gyorsan hat a húspogácsájuk.)
2019. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Dupla sajtburger vagy csibeburger vagy málnás krémtúrós pite.
2019. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Big Mac, McChicken, krumpli, csibeburger, fagyi karamellás öntettel, McNuggets. Általában ezek közül szoktam valamit.
2019. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Sajtbi és spicey burger menü, ennyi éri ott meg.
2019. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
sajtburgert/big mac menüt
2019. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ha nagy ritkán ott eszek, én is a szokásos sajtburgert, sültkrumplit, esetleg almáspitét eszem. Meg fogok kóstolni majd néhányat az általatok leírt dolgok közül :) Viszont én is úgy vagyok vele, hogy hiába eszek ezekből többet, nem sokkal később éhes vagyok.

Viszont néha jó ha gyorsan kell enni valamit.

2019. jan. 26. 13:30
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Én bic mac menüt, meg almás pitét..kb negyed évente egyszer ha megyek mekibe, de akkor mindig ezt eszem😅😀
2019. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Én egy csibeburgert szoktam kérni plusz sajtburger menüt.
2019. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!