Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miről szól a "titok" névre...

Miről szól a "titok" névre hallgató könyv?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán van róla könyv vagy csak film nemtudok róla sokat csak itt szóba hozta valaki és érdekelne miről szól,mit lehet benne használni stb.Ja és ha van film honnan lehet letölteni mert érdekelne a dolog ..előre is köszi a válaszokat.
2010. szept. 5. 22:10
 1/8 anonim válasza:
100%
A Titok című könyvet nehéz körül írni sajnos elkel olvasni. Röviden és tömören egy bizonyos pozitív életszemléletet,filozófiát ír le mely által jó életet élhetünk. Kis hazánkban ahol sok a szomorú és pesszimista ember én kötelezővé tenném :)
2010. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2010. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%
Tobbszor el kell olvasnod hogy megrtsd mirol szol. Elsore kicsit nehez megemeszteni, de biztos hogy van benne valami. Pozitivan kell hozzaallni a dolgokhoz. Szerintem errol szol.
2010. szept. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lenne megemészteni? (Utolsóhoz...)


Én úgy foglalnám össze a mondandóját, hogy "minden gondolat ami eszedbe jut, az egy pici lépés ahhoz hogy az a gondolat valóra váljon." Azaz akik a jón törik a fejüket azok jót élnek át valószínűleg a jövőben, akik a rossztól való félelemben élnek azok sokkal nagyobb eséllyel pályáznak valami szerencsétlenségre...

2010. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Ja még annyit tennék hozzá előzőként, hogy ugyan nem tudom konkrétan ez a könyv ingyenes-e, de a sok "titokkal" foglalkozó kiadvány jó nagy pénzlehúzás a hiszékeny és naiv emberekről. Nem tudom kitől származik: "Ahhoz hogy valaki meggazdagodjon egy könyvtől, ahhoz az kell, hogy írjon egyet." Azaz az olvasás többnyire nem elég...


Egyébként nem vagyok szkeptikus, az élettapasztalatom egyezik a "titok" elméletével, csak büdös a marketing mögötte...

2010. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt a film :)

énis kérdeztem már erről

2010. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, egyszeru! KERD ES MEGADATIK, KERESED SZAMOMRA PARANCS!Kerj barmit, nincs lehetetlen, az univerzum megad mindent! 3 egyszeru szabaly: kérés, vágy, és hit hogy kérésed teljesul.Hogy meggyozodj kezd egyszeru dolgokkal, kesobb mar mereszebb almokkal is megbirkozhatsz! en igy kezdtem: Milka csokit kertem, kepzeletben amilyen tisztan csak lehetett elkepzeltem, utana tortem belole es ereztem az izet a szamban, aztan felirtam a noteszembe: HOLNAP KAPOK EGY MILKA CSOKOIT! Es lon, masnap meloban az iroasztalomon ott talaltam a csokit, sehol egy arva lelek sem volt, nem tudom ki tehette oda, szerintem valaki ott felejtette! En meg, hammm...... hisz azt akartam. Nos, SOK SIKERT!
2010. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki hasznalja a titkot, sokunk nem tudatosan! En visszavonzottam paromat 3 ev szakitas utan.Termeszetesen nem azonnal adatik meg amit kersz, a hitedtol fugg, kitarto kemeny szellemi munkat igenyel, nekem 3 evbe telt. De nem adtam fel, szentul hittem, hogy vissza fog jonni hozzam, egy percig sem ketelkedtem benne hogy ez nem igy van es sohasem inogtam meg! Remelem eleg biztato valasz volt! Sikert
2010. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!