Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodással akár...

Tudatos álmodással akár szexelhetnék is akivel szeretnék?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet rákattanni a tudatos álmodásra, vagy a testből kiszállásra? Illetve mit gondoltok a "Ne higyj a szemének" című sorozatra, amely ezt mutatja be?

2022. dec. 5. 16:32
1 2
 11/13 anonim válasza:

#10 érdekes felvetés mármint mindig a szobámba maradtam ilyenkor. Tükörben nem ilyenkor szoktam nézni, hanem az mindig ijesztő. De akárhányszor a szobámban ébredek nem tudom irányítani az álmomat

Bár olyankor az is igaz, hogy alig bírok megmozdulni, mintha alvásparalízisem lenne. Meg meg tudom érinteni az orrom és tudok lélegezni befogott orral, úgyhogy lehet tényleg álom.

Saját testemet egyszer sem láttam, de az is is igaz, hogy soha nem néztem vissza az ágyra miután sikerült nagynehezen kikelni végre. Vagy nem projekciónál szokás látni a testet?

Még annyi hogy amikor az ágyamban ébredek soha nem találkozom másik álomkarakterrel, néha viszont amikor felébredek megint ugyanott vagyok álomban az àlomnak nevezném.

2022. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 butkos ***** válasza:
A tudatos álmodás egy olyan tudatállapot, amelyben az ember tudatában van annak, hogy álmodik, és néha irányítani tudja az álmában előforduló eseményeket és élményeket. Nem világos, hogy lehetséges-e szexelni valakivel tudatos álmodás közben, mivel előfordulhat, hogy az álomban tapasztalt szex nem ugyanaz, mint a valóságban. Ezen túlmenően a fizika és a biológia törvényei nem biztos, hogy ugyanúgy érvényesek egy álomban, mint a való világban, így lehetetlen biztosan megmondani, hogy lehetséges-e szexelni valakivel tudatos álmodás közben. Mindig fontos emlékezni arra, hogy a tudatos álmodás személyes élmény, és személyenként változhat.
2022. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen álmodok tudatosan, volt már pár szexuális álmom. Minden olyan, amilyennek akarod és az élmény még intenzívebb, mint a valóságban. Nincsenek gátlások és még az orgazmus érzése s jobb.
2023. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!