Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet ez egy jel? Agykontrolla...

Lehet ez egy jel? Agykontrollal próbàlkoztam és egy jelet kértem mit tegyek.

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon szerelmes voltam, de rájöttem hogy most biztos nem lesz köztünk semmi. Kértem egy jelet, hogy feladjam e vagy ne. De úgy döntöttem másnál próbálkozok, az új randiparneremnek csak a kereszt nevét tudtam kb vakrandi volt. Kiderült, hogy a vezetékneve ugyanaz mint azé a lányé akibe szerelmes voltam.
febr. 11. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Mi a kerdes? Milyen jel? ;-)
febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezen mit nem lehet érteni? De köszönöm a hozzászólást, már látom hiba volt kiírni a kérdést!
febr. 11. 15:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezesetben azt válaszd, akivel tényleg össze szeretnél jönni. Hagyatkozz az intuíciódra!
febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jelet kérsz, akkor meg kell határozni mit jelezzen, és érdemes azt is, hogy nagyjából mi legyen a jel. Mert így most ez azt is jelentheti, hogy

a) mégiscsak a másik lánynál kéne próbálkoznod,

b) ez az új lány az igazi,

c) ez a lány sem fog összejönni.

d) De az is lehet, hogy nem is jel, csak gyakori vezetéknév.

Szerintem aszerint cselekedj, hogy bejött-e ez az új lány vagy sem. Ha igen, akkor randizz még vele. Az előző lánynál meg, ha nem vett eddig figyelembe, nincs esély, akkor lépj túl rajta.

febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem gyakori vezetéknév, bejött az új lány. Kedves. Az első lány pedig figyelembe vett, volt is köztünk valami, de elment Erasmusra erre a félévre és azt mondta nem zavarja ha összejövök mással. Meglátjuk mi lesz majd júliusban.
febr. 11. 16:44
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen, természetesen. Egyre súlyosabb szellemi ddeficit jele.
febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen, akkor fél évig testi kapcsolat nincs. Max üzengethettek egymásnak.

Szerintem szimplán döntsd el, ér-e annyit, hogy megvárd. Ő várni fog-e ennyi időt? Vagy kint pasizik, ezt a barátnőitől megkérdezheted. Viszont egyszer már azt mondtad "feladod". Tehát nálad már valami megváltozott.

febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Sőt, ő is lány! Kell ennél egyértelműbb jel? Talán,ha még két füle is lenne, de az már tényleg meredek lenne...
febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
OK. Akkor jel, Kerdezo. Ugyanazok a nevek, ugyanazok a korok. ;-)
febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jel mire?


Kértél egy jelet, hogy feladjad-e vagy sem. Erre történik valami, amiről nem tudod eldönteni, hogy most igen, vagy nem. Vagyis ez nem jel.

febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!