Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet lemenni alfába?...

Hogyan lehet lemenni alfába? - Van egy védekező mechanizmusom, ami nem engedi!

Figyelt kérdés

Szóval az a nagy helyzet, hogy tudom, hogy képes vagyok rá. Tudom, hogy össze is jönne. Csak az életben olyan vagyok, hogy mindent tudatosan akarok irányítani, akarattal. És az akaratom nem engedi, hogy le menjek alfába, mert akkor ugye nem ő irányítana. (Hú... ez skizofrénnek hangzik XD)

Az utolsó pillanatban, mikor már épp "leérnék" tudatom felébred, és visszaugrik alapállapotba.


2011. jan. 8. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Akkor felteszem aludni se vagy képes, igaz?
2011. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát deh az nem alvás, hanem az ébren lét és az alvás közötti mó :
2011. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*mód
2011. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez nagy volt. :D


Én egyébként hiszek ebben, meg próbálkozok is vele, de nem tudom, hogy amit én annak hiszek, az az-e? Milyen érzés alfában lenni?

Máskor sikerült már amúgy? Ha igen, akkor lehet, hogy valami stresszes időszakod van vagy ért valami olyan élmény, ami miatt még nehezebben "kapcsolsz ki". De ez csak tipp, azt hiszem, te jobban érthetsz ehhez. :)

2011. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De az alvás során is eltávolodsz a testtől, meg a testi érzékszerveid által érzékelt világtól.


Egyébként pont hogy erős akarat és tudat kell az alfához. Most le akarsz menni alfába, vagy nem? Te irányítasz alfában, nagyonis.

2011. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Trükkös Béla'bá válasza:
0%
Nézd a Győzike showt.
2011. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A stresszes időszak az lehet ok. Egyszer sikerült lemennem össz-vissz.

Köszönöm az értelmes válaszokat.

2011. jan. 8. 22:41
 8/10 anonim ***** válasza:
már az eredeti agykontroll könyvben is benne van hogy a kezdők lefekvés előtt vagy közvetlenül ébredés után gyakoroljanak. (az utóbbi az jobb)
2011. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, nemrég olvastam újra ezt a részt :) Igyekszem majd...
2011. jan. 9. 18:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Töltsél le alfahangot, az is segít
2011. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!