Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Félek! Vannak olyan zenék,...

Félek! Vannak olyan zenék, vagy hangok amiktől az ember hipnózisba esik?

Figyelt kérdés
Relaxációként szoktam hallgatni, nem is dalok mert nem énekelnek benne és üteme sincs, csak fúj a szél meg néha egy kis gitár hang, mintha egy havas hegyen lennék. És amikor ilyet hallgatok azt érzem, hogy kezdek távolodni a testemből :S Most ez tényleg így van? Lehet ez veszélyes is?
2011. jan. 22. 22:11
 1/8 A kérdező kommentje:
>:O
2011. jan. 22. 22:19
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy veszélyes, ezek csak hangok és dallamok. Ha úgy érzed, hogy távolodsz a testedtől, az csak azért van, mert relaxálsz. A "legrosszabb" ami ilyenkor történhet az az, hogy elalszol.
2011. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
Nem lesz bajod tőle, előfordulhat ilyen. Mikor relaxációs állapotba kerül a test az agy egy egy apróbb neuron kisülése észrevehetőbb, ez okozhatja a távolodás érzést. Nem kell félni tőle.
2011. jan. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Régebben én is jó dolognak tartottam az efféléket, aztán olvastam, láttam ezt-azt és már más a véleményem:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Megnéztem a linkeket...Nos,mi a nyavalya van az agykontrollban,ami veszélyes és eretnek??!Ugyan miért lenne bűnös dolog a pozitív gondolkodás és az,hogy ezáltal elérjük álmainkat,gyógyítunk vele,vagy más pozitív célt érünk el vele?Ráadásul szerintem az agykontroll simán megfér az Isten hittel is.Miért ne használhatnánk az eszünket és a tudatunk hatalmát?

Szörnyű,hogy a beszűkült materialisták még az agykontrollban is a sátánt látják.

Egyébként az AK-nak semmi köze a szellemekhez ,meg a halottidézéshez.Ahhoz van köze,hogy használod a tudatod erejét,és ebben semmi félelmetes,természetfeletti nincs.

2011. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
teljes mértékben igazat adok az utolsónak.
2011. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Természetes, nyugalmi állapot, gyakorlatilag a test "alfa" állapotba kerül, ami azt jelenti, hogy relaxált, egy dologra koncentrál. Nem veszélyes.
2011. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a rádióban hallasz egy történetet és elképzeled, az már hipnózis kedves...

ha álmodozol, ábrándozol az is az. Ha kedvenc előadód koncertjén vagy az is az. Relxáció és hipnózis megszokott hétköznapi dolgok. Mélyebb hipnózishoz operátorra van szükség, aki személyre szabottan teszi és figyel rád.

2012. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!