Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » 3 év agykontroll tanfolyam...

3 év agykontroll tanfolyam elvégzése után még mindig nem mennek a technikák mit csináljak?

Figyelt kérdés

hogyan fejlesszem magam, túlzottan racionális vagyok ,és nagyon nagyon zavar:(


szkeptikus ,humorosnak vélt válaszokkal nem foglalkozom ,köszönöm

17F


2011. febr. 19. 23:08
1 2 3
 11/22 Pedro77 ***** válasza:
57%

Ha azért keresel valami technikát, mert a racionális éned sarokba szorult, de a racionális éned akarja továbbra is a gyeplőt tartani, akkor csak vergődni fogsz.



Általában egy szimpla nyerőautomatává szeretne válni a többség ezzel a dologgal, VALÓDI ÖNISMERET NÉLKÜL.


Aki önmagát legyőzi, erősebb, mint aki egy várost hódított meg.


Önmagad nagyságát soha nem fogják reklámozni, tanítani. (tanulni= tan részévé válni)


szkeptikus ,humorosnak vélt válaszokkal nem foglalkozom ,köszönöm

Mit okos ép ésszel fel nem ér, gyakorolja azt a víg, gyermeki kedély.

2011. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

mit ajánlasz nekem?


úgy gondolom ,hogy jobban ismerem önmagam mint a velem egy idősek ,de a rossz tulajdonságaimat nem tudom megváltoztatni ,hiába ismerem magam


nem sikerült kivennem hogy mit ajánlasz, elárulnád?

2011. márc. 26. 18:47
 13/22 Pedro77 ***** válasza:
Folytassuk inkább privátban a témát!
2011. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Pedro77 ***** válasza:

A tudatod 80-90%-a tudatalatti, ami egy háttérben futó mechanizmusként irányít.


Ami a felszínen megjelenik, az ebből csak egy keskeny csík.


Ha a mindennapjaid gondolatait megvizsgálod, azok egyértelműen arra irányulnak, hogy programozgasd magad?


Az a napi 50ezer gondolatvillanás ettől töltött?


Mert ha nem, akkor csak fogaskerekeket rakosgatsz össze-vissza anélkül, hogy egy működő gépezetet alkotnál.

2011. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 BlackSword ***** válasza:
34%

Én csak azt nem értem, hogy miért akarod magadat teljesen leépíteni tudatilag... Az intelligencia első jele, ha valaki kételkedik a dogmákban... Benned megvan, mert akarattal sem tudod magadra erőltetni a ennek a badarságnak a dogmáit... Tehát ahogy Einstein is megmondta: "ha a tények nem igazolják az állításodat, akkor változtasd meg a tényeket"

Jelen esetben Te tényként kezeled azt, hogy hiszel az ezotériában... De az állításod nem ezt támasztja alá, hiszen kételkedsz a tényekben... Akkor változtass a tényeken... Te nem hiszel az ezotériában...

2011. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

blaksword ,értékelem a kitartásodat, de hidd el számomra létezik az agykontroll ha hiszed ha nem:)


már sok dolgot megéltem már mikor a többinek sikerült nekem pedig nem, nos ez is egy ilyen dolog sajnos ,ami még egyenlőre nekem nem sikerül de sokaknak igen.. ezen szeretnék változtatni

2011. márc. 27. 22:03
 17/22 csépai andrás válasza:
0%

ha racionális lennél, nem hinnél az ezotériában.

Jöjj rá, hogy az agykonTROLL-tanfolyam 3 év pénzkidobás volt

2012. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Van akinek pénzkidobás, van akinek nem. Nem írnál ilyen hülyeségeket, ha tájékozott volnál legalább internetről lelopható könyvek alapján...A kérdező már a kérdésben válaszolt a problémára. Meg kell találni, hogy mi az ami még hihető. Ha növekednek a sikerek úgy nő a hit is. Én abban hiszek, amit megtapasztalok. Pl. Kesztyűérzéstelenítés megy, azaz érzésteleníteni tudok testrészeket, nem kérek érzéstelenítőt kisebb műtétekhez, fogorvosnál, stb. Mivel ezt megtapasztaltam hihetőnek tűnt az éhséget kikapcsolni, azaz fogyás...ne mondogasd a nagyon zavar ez meg az...Tök racionális, hogy nem csak olyan anyagból vagyunk, amit csupán organikus érzékszervekkel érzünk(5 érzékszerv). Orvosok sem normálisak, hogy csak anyagi szinten gondolkodnak és a betegek betegebben, betegségtudatban mennek el.
2014. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 BlackSword ***** válasza:
Köszönöm az értékelésed, most már csak az észlelésedet kellene ilyen szintre fejlesztened... Mert a tények, amiket Te magad tapasztalsz, az állításod ellenkezőjét bizonyítják... Ergó az állítás megdölt, és ez nem hit kérdése, hanem a tényekből levont egyszerű következtetés...
2014. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Közvetlen előttem szólóhoz szólt a kritika nem hozzád. Mivel az egészet trollnak minősítette, holott nem ilyen egyszerű. Ráció bonyolult dolog és inkább máshogy mondanám: Elméletileg, bölcsek szerint(ne haragudj, ha magyarul nem tudom pontosan) Istenhez tudomány(ész) vagy szív-érzelem-érzék útján lehet eljutni. Ma azt nevezzük tudományosnak ami anyagi, holott a tudomány nem tudja mi az az élet. Minőségi gondolat tud hatni pozitívan az anyagra és ez még nem tudományos(csak félig meddig) ezért nincs rációja, pedig igen. Gondolatoknak hihetőnek kell lennie és ez az, ami piszkosul nehéz. Azaz a sok rákos, aki meggyógyult nem egyszerűen és könnyen pozitívan gondolkodott. Itt kell mentális képesség. Ezotériának csúfolják ezeket a dolgokat. Belekeverik a buta vallásokat, dogmákat(rossz, korlátozó gondolatokat).
2014. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!