Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megéri elmenni agykontroll...

Megéri elmenni agykontroll tanfolyamra?

Figyelt kérdés
tapasztalatok ?
2011. júl. 30. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Megéri, de úgyis lesz, aki leírja, hogy csak pénzkidobás, ha így akarsz tanulni, kirúgnak az egyetmről stb.
2011. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem nagyon megérte. a tanulás tényleg könnyebb vele! :)
2011. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én voltam. Csak jót tudok róla mondani. Olyan hangulat volt... Sajnáltam nagyon, amikor vége lett. A dolog nagyon jó, azóta is sokat segített. Írom a sikernaplót, eddig egy álomkontroll, egy elmetükre és egy théta állapotban történő műtét van leírva. Nagyon jó módszer, mindenkinek csak ajánlani tudom. Júniusban végeztem el.
2011. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, h megéri, rengeteg motivációt ad, a tanfolyam után nem lesz gondod azzal, h lemenj alfába, ami másoknak sok gondot okoz. egyes eredményeid annyira meglepőek lesznek, h nem is tudod, h a véletlennek, v az agykontrollnak köszönheted-e, de ezt csak tud be azzal, h aki sokat agykontrollozik, azzal érdekesen sok szerencsés véletlen tröténik.


pl. én nagyon nem szerettem volna, ha unokatesóm elköltözik az albérletből, egyetlen egyszer programoztam azt, h csak úgy hulljon az ölébe egy aránylag jól fizető, neki kényelmes munka, mert mindenképp vissza akart költözni vidékre, ahol kilátástalanul tengődhetett volna.

később már elfogadtam, h ő ilyen szerncsétlen, h még munka után sem néz itt pesten, inkább hazamegy, és elbulizza azt a maradék pénzét, amit ott össze bírna kuporgatni.

erre egyik nap jön, h dumált az egyik haverjával, aki egész jó állást ajánlott neki, amitől megjött a kedve itt maradni pesten.

2011. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az ilyesmi nem konnyiti meg a mindennapjaidat, es nem vegzel konnyebben a munkaddal sem...gondolkodj pozitivan, ez minden! regebben eleg sokat foglalkoztam effele hulyesegekkel de nem eri meg! hidd el!
2011. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"az ilyesmi nem konnyiti meg a mindennapjaidat, es nem vegzel konnyebben a munkaddal sem...gondolkodj pozitivan, ez minden!"


- Azért az utóbbi nem olyan egyszerű. Ha az lenne, mindenhol boldog embert látnánk csak. Viszont az agykontroll segíthet.

2011. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Garpe ***** válasza:

Igen megéri.

Jó.

2011. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az első válaszoló: Mért rúgnak ki az egyetemről? :O
2011. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!