Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segít ebben az agykontroll?

Segít ebben az agykontroll?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nagyon.Már volt köztünk szex és még találkoztunk egyszer azóta, de ennyiben is maradtunk.Nem is gondoltam rá, de pár nap múlva arra gondoltam lehetne akár több is.

Szóval ez kb 2-3hete történt.Azóta nem kerestük egymást, mivel ebben maradtunk.

Ezek ismeretében szerintetek be tudom őt vonzani magamnak?

Köszönöm azok válaszát akik lebeszélnek erről.....a többiekét is várom, akinek esetleg sikerült ennyi idő eltelte után a vonzás.


2011. okt. 5. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

1. Az agykontroll és a "bevonzás" 2 nagyon különböző dolog.

2. Az időtényező nem számít.

3. A kiszemelt pasi akarata viszont igen, ha ő nem akarja, nem tudod kényszeríteni arra, hogy akarja.

---

A szomorú valóság sajnos az, hogy ha lefekszel egy pasival "járás" nélkül, akkor nem várhatsz tőle semmi komolyat. A pasik szeretik a kalandokat "rosszlányokkal", de csak "jólányokkal" járnak. Ez van, és ezen az agykontroll sem segít. Az, hogy 2-3 hete nem keresett, sajnos ez is a fentieket támasztja alá.

2011. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem van hozzád:

Neked, hogy esne jobban, ha a szeretett srác azért szeret téged, mert igazán tetszel neki vagy, ha a srác csak azért szeret téged, mert átmosták az agyát.

2011. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Önmagadat vedd vizsgálat alá. Milyen lány az,aki egyéjszakás kalandba belemegy? Ribi akarsz lenni? Őket a fiúk csak arra használják,nem fogod sehogyan magadhoz vonzani.
2011. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jesszusom... Csak nekem tűnik logikusnak az a válasz, hogy

"hívd fel", "írj neki" és beszéljetek meg egy találkozót?


A pasi biztos kapható egy alkalmi szexre, nem tudom honnan jött ez az ötlet, hogy majd megbabonázod, elvarázsolod, modernnek képzelt mágiával irányítod... Mert utóbbiak jó nagy hülyeségek.


Na elmondom a szuper agykontroll tudati energiaösszpontosítás vonzástörvényt:

-Vedd elő a telefonod

-Írd be SMSnek: Szia, megismételhetnénk a múltkori estét ;) Holnap megfelel?

-Elküldöd

-Szex


A bevonzás, agykontroll és egyebek az önbizalomhiányos embereknek van kitalálva, hogy így érezzenek több kontrollt a saját életük felett (kétkedők utánanézhetnek az "agykontroll eredete" címszó alatt) és kapaszkodót kapjanak. Súlyos pénzeket gombolnak le róluk, a végén pedig ugyanazokról az emberekről van szó, csak megnövelték az önbizalmukat.


De hogy egy nő szexelni akar egy pasival és az mégsem akarja, hát az elég nehezen elképzelhető...

...Hacsaknem a szex görcsös és erőltetett volt, magyarul pocsék. Ezesetben sem az agykontroll segít, első pár alkalommal maradjatok a pettingnél pl.


És ha elmondod a faszinak, hogy te bizony agykontrollal be akartad őt vonzani, akkor ő fejben gyorsan le is ír téged, mint lüke. Ne légy megvezethető lüke. Tessék neki írni.

2011. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja és még: nem leszel ribi egy egyéjszakás kalandtól. Egészséges nők ugyanúgy igénylik a normális és teljes életet, aki erről lebeszél, az valószínűleg egy jó nagy fapina.

Gyerekes gondolkodású és később a besavanyodott nők szokták leribizni az ilyen nőket. Miért nem szexelhet valaki egy futó kalandban néha napján, vagy ahogy igénye van rá, amíg nincs normális kapcsolata? Ne legyen benned ennyi görcs. Az csak negatívan hat a szexuális életre.


29/F

2011. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az utolsónak köszönöm a választ. a többinek: no comment.
2011. okt. 5. 16:31
 8/12 A kérdező kommentje:
az utolsó előttinek is nyilván, mert uaz a személy írta.
2011. okt. 5. 16:32
 9/12 Fromjezus ***** válasza:

Kedves kerdezo! Szerintem is egyszerubb ha felhivod. Volt hogy problkoztam hasonloval erre ^kaptam^ egyik este tole egy almot hogy ne probalkozzak mert nem vagyok az esete. LEhet hogy csak a veletlen muve volt h pont vele almodtam de en jelnek vettem, igy beken hagytam.


Valaszolok:

-Az agykontrol es a bevonzas teljesen ugyan az!! Elkuldesz egy energiat aminek a targya vagy a tested vagy az univerzum mi kulonbseg van ebben???


- Lehet hogy az agykontrollt az onbizalom hianyosoknak talaltak ki errol nincs informaciom, de nem ugy mukodik ahogy te azt gondold gyanitom nem vegeztel el egy tanfolyamot se. En olyan dolgokat csinaltam a testemmel agykontrollal amire nincs orvosi magyarazat.

2011. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsónak: köszönöm hogy nem nekem kellett leírnom hogy a vonzás=agykontroll. amikor még nem ismertem az agykontroll fogalmát sem még kiskoromban szerettem volna egy normálisabb orrot magamnak.nyilván nem vagyok hülye hogy emiatt szike alá feküdjek, akkor még nem is lehetett volna mivel kiskorú voltam. oké változik az ember az évek során, de az én orrom totálisan megváltozott. akkor még nem tudtam hogy emiatt történhetett a változás. elég széles orrom volt és nagy anya mindig azzal viccelt:"olyan mint a négereknek"-nem vagyok rasszista még mielőtt megdobálna a nagyérdemű-sokat szomorkodtam emiatt és közben vágytam a "normális" orra. és lám:)

igazatok lehet lemondok a fiúról, bár nagyon tetszik és azért volt "csak szex" mert azért találkoztunk.

mondjuk próbálkozott ő csak épp történt egy "baleset" a telószámával és nem tudtam éppen fölvenni több alakommal is és sztem azt gondolhatta hogy én nem akarom.:( ezért bánt úgy a dolog:( na mind1. majd jön másik...

2011. okt. 5. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!