Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerult e mar valakinek...

Sikerult e mar valakinek bevonzania a szerelmet agykontrollal, vagy a vonzas torvenyevel es megtartani?

Figyelt kérdés
konkretan en 6 evvel idosebb vagyok a paromtol,julius ota probalkozom a vonzas torvenyevel es mar szeptemberben megtalaltam a nagy szerelmet.szeretjuk egymast ,de sok a gatlo tenyezo,hogy kiteljesedjen a szerelmunk.en elvaltam es mar van ket gyermekem.vallalnek kozoset is.sajnos a szulei nagyon ellenzik a kapcsulatunkat,de mi nem birunk egymas nelkul lenni.erdemes tovabb meditalnom a kozos jovon vagy terjek mas utra.?(nem tennem,mert egyebkent mindenben teljes az osszhang kozottunk)sikerulhet?hisz az elet attol szep ,hogy tele van meglepetessel..van valakinek hasonlo tapasztalata?
2012. jan. 8. 13:41
 1/4 A kérdező kommentje:
ja,no vagyok:)
2012. jan. 8. 13:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő csakis rád hat - máson fölösleges meditálni.

Mindent megpróbálhatsz, ami rajtad múlik - de senki másra semmi hatásod sincs.

Tehát ha meditálsz, dolgozhatsz azon, hogy te magad vonzó, érzékeny, erős, ügyes, egészséges, stb legyél - és abszolút semmi hatásod nincs arra, hogy a másik milyen legyen és mit csináljon.

2012. jan. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Csak az elméd erejétől függ, és a hittől. Általában, ha sikerül, akkor az felerősíti a hited, de ha nem, az meg gyengíti. Az elme ereje a legfontosabb. Ahhoz, hogy hass a másik aurájára, ahhoz baromi erős aurádnak kell hogy legyen. Ha elérünk egy spirituális szintet vigyázni kell, hogy miket gondolunk, mert valóra válhatnak. De persze ehhez tényleg magas spirituális szint kell, akinek kevés ember van a birtokába.
2012. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
az utolsó hozzászólónak igaza van ,működik a dolog,Tolle nem hülye gyerek
2012. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!