Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan, sikeresen...

Van itt olyan, sikeresen használja az agykontrollt?

Figyelt kérdés
Pl. tud vele gyógyítani, meg egyéb érdekes dolgokat...

2012. szept. 20. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én gyógyítani még nem tudok vele, de tárgyakat nagyon minimálisan el tudok mozdítani.
2012. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Agykontrollal? :o
2012. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 7 éves korom óta küzdöttem migrénnel. Nagyon sokat hiányoztam emiatt az iskolából. 15 éves koromban édesanyám unta, hogy kórházból, kórházba magánklinikáról magánklinikára járunk. Voltam természetgyógyásznál, mindenféle kezelésben részesítettek, nagyon sok gyógyszert kellett szednem.

Egyszer a neten olvasta, hogy az agykontrollal a fejfájást is lehet csillapítani, ezt nevezik fejfájás kontrollnak.

Megtanultam a technikát és azóta 180 fokos fordulatot vett az életem. Eddig a gimiben sokszor gúnyoltak, hogy szinte már sírok a fejfájástól, ami azért is volt rossz mert szinte az összes izmom megfeszült tőle, így egy idő után már a testem minden pontja fájt.

Mióta alkalmazom ezt a technikát azóta HAVONTA MAX 1X jön elő a migrénem!!!! Tudom, hogy ez így nem tűnik nagy eredménynek de míg régebben egy héten 3-4 alkalommal is szenvedtem, ma már csak havi 1x jön elő. Szóval ha valaki hasonló gondokkal küzd nagyon ajánlom neki az elme tükrét, és a fejfájás kontrollt. :-)

2012. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért azt hozzá tenném, hogy a tanfolyam 25e-be került és 3-4 hónap kitartó gyakorlás után értem el ezt az eredményt, de a mai napig áldom a napot amikor megismertem ezt a technikát. :-)
2012. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
örülök, hogy neked bevált:) megkérdezhetem hogy felnőtt, vagy gyerek tanfolyamot végeztél-e? Én ha mennék, akkor felnőttre, de itt nem nagyon szoktak lenni...
2012. szept. 23. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt tanfolyamon voltam. A gyerek az kisebbeknek való.
2012. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az anyukája csak 8(!) év után kezdte el unni... Hát még szegény gyerek...

Magyarán szólva a gyermekkorod legszebb éveit fájdalmas görcsben élted át. Nem semmi. Sajnálom.

2012. szept. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, hogy a szüleim mennyi pénzt és energiát öltek bele abba, hogy elmúljanak a fájdalmaim akkor nem beszélnél így róla.

Egy ilyen betegség nem egy sima fejfájásból áll. A sok fájdalomtól nem tudtam enni, egy idő után gyomorsavlekötőt is szednem kellett. Bár nem sokat használt mert sok savtól, sokat hánytam. Utána enni sem bírtam, volt olyan is, hogy kiszáradtam és kórházba kellett vinni.

Ebből következik, hogy anyát sokszor hívták az iskolából, hogy megint rosszul vagyok...neki eljönni a munkahelyről, engem hazahozni...ő is hiányzott a munkahelyéről...embertelen.

Ezért írtam azt a szót, hogy megunta.

Hidd el, hogy ebbe nagyon bele lehet fáradni. :(

2012. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!