Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Úgy hallottam hogy mindenki...

Úgy hallottam hogy mindenki annyi éves, amennyinek hiszi magát. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Jó hát elvileg nem mert annyi éves amennyi évet élt vagy hogy mondjam,de ha pl gondolkodásban kb 6-7 évvel már előrébb jár?Mármint annyival érettebb meg minden?

2013. jún. 15. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És most erre mit vársz? Igen, vannak, akik a koruknál érettebbek, és vannak, akik az elvárhatónál évekkel primitívebbek. Attól még nem lesz idősebb vagy fiatalabb, a születéstől számítjuk az életkort, és nem az elért eredmények függvényében.
2013. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igaz
2013. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem az érettségről szól, nem arra szokták mondani.

Ez tulajdonképpen amolyan közérzetjavító szólás, hogy az ember ne stresszelje magát azzal, hogy hány évet is élt tulajdonképpen.

2013. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hohh Én már nagyon bölcs lehetek a magam 100 000 évével.
2013. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
valóban attól még nem lesz az ember öregebb hogy ha elmében kicsit fejlettebb
2013. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valójában annyinak hiszed magad amit megeszel.
2013. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!