Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van néhány kérdés az agykontro...

Van néhány kérdés az agykontrollal hogy hogyan tudna ez segíteni meg hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
le kell írni mindent amit szeretnénk és akkor azt elolvasni minden nap többször és akkor egy idő után átprogramozódik az agy? meg jártam EFT re de semmit nem segített,régen segített mert akkor úgy éltem folyamatosan hogy folyamatosan éltem és tudtam gondolkozni de most olyan problémám van hogy csak egy bizonyos negatív dolgot látok (többet) ami folyamatosan van.tehát én olyan negatív gondolatokat szeretnék amik a jelenhez kapcsolódnak szóval ha rosszul éreztem magam akkor úgy tudtam szenvedni a jelenben hogy feltudtam idézni régi problémákat és azok is elkeserítettek de most ha van is valami problémám nem tudom magam annyira rosszul érezni mint akkor amikor nem volt ez a problémám.Ezek a problémák úgy néztek ki hogy voltak jó meg rossz napjaim de sosem láttam ezeket a negatív képeket hangokat és bármikor akarok gondolkozni,képzelődni,vagy akár csak kinézni a fejemből valamiért akkor is folyamatosan csak az adott dolgokat látom.tehát jól sem tudom érezni magam és csak feszengek de ez megy már legalább két éve.tudom hogy jelentéktelen dolog ráadásul de mégis azt látom vagy hallom.az eft nem segített pedig az mindenre jó és ezt tudtam is,de úgy gondoltam hogy ahhoz hogy működjön valahogy muszáj rendbe tenni a gondolataimat de ezek most se sikerültek.voltam már pszichológusoknál de nem voltak segítőkészek de az agykontrollról hallottam-olvastam sok jót és talán ahhoz hogy működjön bármilyen stresszűző is talán agykontrollal kéne rendbe tenni.rendszeresen mozgok erre csak később jöttem rá hogy muszáj rendbe tenni itt belül a dolgokat.mert már semmi se tudott jobb kedvűvé tenni mert még csak nézelődni se tudtam anélkül hogy ne gondolkodtam volna úgy hogy csak ezek vannak a fejembe.régen vagy üres fejjel gondolkodtam vagy pozitív gondolataim voltak vagy a negatív érzések de mióta van ez amit most leírtam azóta csak magamra káros ez az egész.azt is csináltam hogy csak azért is gondoltam rá hogy enyhébb legyen ez működött pár percig és utána néztem meg ezt az agykontrollt.ha megmondanátok hogy milyen agykontroll gyakorlatokat kellene csináljak az hasznos lenne.
2013. júl. 22. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát leírhatod akár, igen. Azt nem mondanám, hogy átprogramozódik az agy. Bétában is lehet programozni, de legjobb, ha mélyebben vagy. Javaslom, hogy emellett elmetükrözz is, és nézz el a laborba is, ha olyan jellegű a dolog.
2013. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kéne jelentkezzek akkor agykontrollra?
2013. júl. 23. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogalmazásgátlót szedsz?
2013. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
miért szednék fogalmazás gátlót?
2013. júl. 24. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért írta azt, hogy szedsz e, mert nehéz megérteni amit írsz. Egyébként én azt javaslom jelentkezz, de akár segíthetek is egy-két dologban, ha szeretnéd.
2013. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazából nem fogalmazok érthetetlenül csak a problémám nehéz.de már úgy érzem megoldódott de az agykontrollra ez esetben jelentkezem mert voltak problémáim de nem szeretném hogy újra legyenek magamban ilyenek.
2013. júl. 25. 02:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Helyesírási hibáid nem igazán voltak, inkább csak a vessző hiánya ami pl az én szememet zavarta.

Szerintem amúgy nem fogod megbánni. :) Én most voltam ak-n ebben a hónapban.

2013. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen kicsit megszoktam a folyamatosságot úgyhogy ritkán írok vesszőt :D a Domján László félére kéne menni?
2013. júl. 25. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam ő a legjobb, én is az övén voltam. Én őt javaslom. Nagyon jó arc. :9
2013. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!