Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Találtam egy számot és nagyon...

Találtam egy számot és nagyon tetszik, de biztos vagyok benne hogy már hallottam valahol, hogyan idézzem fel, hogy hol?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom felidézni, hogy mikor, vagy hol, vagy milyen szituációban hallhattam a számot? Ma találtam meg, de biztos vagyok benne, hogy már hallottam valahol...( tuti nem rádió, vagy tv, mert egyiket sem hallgatom, meg amúgy is death metal szám.)
2013. szept. 20. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdemes elötte kicsit relaxálni, elményülni, majd leülni egyenes háttal, csukott szemmel és úgy meghallgatni. Ilyenkor gondolkodás nélkül csak figyelj arra milyen érzéseket vált ki belőled (lehet egy kép, szín, illat, érzelem, bármi) és ezeket rögtön írd le egy papírra. Amikor véget ért akkor megpróbálhatod összerakni a leírtakat.


Én így csinálnám. :)

2013. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!