Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hétfőn érettségizek, van...

Hétfőn érettségizek, van olyan "technika" amivel magamhoz tudom vonzani a számomra jó tételt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 14:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
34%

nincs.


a mágia és mindenféle ezotéria a tanulásból, tudásból ered. Ha nem tanulsz, nem művelődsz, nem olvasol, nem lesz tudásod, Intellektualitásod, Művészi érdeklődés, ami az ezotériát élteti.


szóval ha nincs alap, arra nem lehet épitkezni, de ezt sok helyen hallottad már.


én azt mondom, hogy brutálisan azt tanácsolom a saját érdekedben, hogy ne ezózz az utolsó órákban, hanem keményen tanulj! a hátralevő életed függ tőle, ne bízd a véletlenre! Sokan megbánták a vizsga előtti hókuszpókuszt, és később mindenki belátta, hogy tanulással kellett volna foglalkoznia.

2010. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
49%
Van. Tanulásnak hívják. 100%-ban eredményes.
2010. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Istenem....:D:D:D

egy szóval nem írtam h nem tanultam, láttok olyat??

De nyílván van az ember számára olyan tétel, amit szeret is és könnyebben el tudja mondani, mellesleg nem számít sokat nekem a tárgy, de köszi a semmitmondó választ

2010. jún. 19. 14:55
 4/45 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj. Hallgass a belső hangodra, az megmondja melyik a legjobb tétel.

Én sajna túlságosan ideges voltam. :S

2010. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
73%

Belenyúlsz, és első megérzésedre hallgass:) hátha szerencséd lesz, én szurkolok!:))


Az előttemszólokhoz nem fűznék semmit :D egyből h tanulj meg stb:D igazad van amit írtál, jobb olyat húzni, amit szeretsz is és könnyen elmondod

2010. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
11%

"nem a tudásomban kételkedek"


Akkor mi szükség van trükkökre?

2010. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 BlackSword ***** válasza:
23%

Egyszerű... Van egy tételsor, és meg kell tanulni... Ebben semmi ördöngősség nincsen... És azt a tételt is meg kell tanulni, amit nem szeretsz... Ez nem szeretem, nemszeretem kérdése, hanem kötelességtudat... Senki nem kérdezte, és nem is fogja megkérdezni, hogy szereted-e azt a tételt, amit kihúztál... Ez a vélemény olyan, mint a fenéken a lyuk... Igazából mindenkinek van, de a másiké már nem érdekel senit...

Hamarabb el kellett volna kezdened az tanulást... Mi lesz veled ha esetleg továbbtanulsz??? Itt még csak a tényekre kíváncsiak, és arra, hogy mit tudsz... Az egyetemen a tanárt meg már inkább az fogja a vizsgán érdekelni, hogy mit nem tudsz... Tehát ahogy Kenin elvtárs is megmondta: tanulni, tanulni, tanulni!!!

2010. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
20%

Létezik ilyen, hogy bevonzod a számodra legmegfelelőbb tételt! DE!

Az univerzum csak azoknak kedvez, akik tanulnak. Én annak idején magyarból és töriből is emelt szinten érettségiztem. Szenvedélyesen szerettem mindkét tárgyat, nem jártam bulizni szombat este, hanem tanultam. Amikor már az érettségire került a sor, a biztos tudás érzésével mentem. Előtte való nem max 3 órát szántam arra, hogy átnézzem a tételeket.

A magyar érettségi felejthetetlen volt. Azt a tételt húztam ki, amit a legjobban tudtam, a kedvenc művemről kellett beszélnem. A vizsga előtt az utazás/segítőkész emberek területen gyújtottam egy gyertyát, és nagyamamámat kértem meg, hoa elalszik gyújtson egy újat, de ennek a gyertyának teljesen le kell égnie.

A sikeres vizsgát még biztosabbá tettem azzal, hogy helyre állítottam a köldökcsakrám (ettem eleget), nem ittam kávét (kávéfüggő vagyok), és 9 órát aludtam. Ja, persze elképzeltem sokszor, hogy büszkén veszem át az érettségi bizonyítványomat, ami teli van ötössel. Így is lett!

2010. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Nem hülyéztelek le, mielőtt kioktatnál tanulj meg olvasni, és ismétlem, nem azon van a hangsúly, hogy NEM TANULTAM!Mert igenis TANULTAM!De olyan tételt szeretnék húzni, amit szeretek is, és nem olyat, amit bemagolva tanultam meg, tehát semmi köze nincs ahhoz, hogy tanultam-e vagy sem, de látom még mindig nem olvastad el, amit írtam.És megint csak ismételni tudom magam, hogy enm hisztiztem, csak felvilágosítottam az előttem lévőket, hogy szósincs nem tudásról, de te megint csak ezt szajkózod :S Direkt azért írtam ide, mert gondotlam itt normális válaszokat kapok, és nem hókuszpókuszra vagyok kíváncsi, egyszerű bevonzást írtam, de ha nem is értesz hozzá, vagy nem tudsz mondani érdemlegeset, akkor minek írod azt, hogy tanuljak?cc..
2010. jún. 19. 15:47
 10/45 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó:) Erről beszélek, a kérdésem is erről szól, arról szeretnék beszélni, amit a legjobban szeretek!Örülök neki h neked sikerült, remélem nekem is összejön:D


Ha lehet ezentúl csak az írjon, aki tudja is, hogy mit kérdeztem, és nem a nem tudásról van szó -.-

2010. jún. 19. 15:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!