Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi lenne ha az ember, agyának...

Mi lenne ha az ember, agyának 100%-át ki tudná használni?

Figyelt kérdés
Arra én is rájöttem hogy van 2 lehetőség, hogy nagy béke lenne, vagy rég kihaltunk volna, de arra is kíváncsi vagyok, hogy Ti mire fordítanátok a tudásotokat? :D
2010. júl. 6. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Minden másképp lenne mint most, de akkor az lenne a természetes dolog. Nem halnánk ki szerintem, de béke se lenne. Problémák ígyis-úgyis felmerülnek. Ha nincs probléma akkor egyszerűen az ember generál magának.


Az agynak pedig sosincs nyugta, mindig dolgozik, hol aktívabban hol pedig kevésbé aktívan. Koncentrációval és később meditációval el lehet érni valamilyen szinten az agy részleges kikapcsolását. Ezért is van olyan jó hatással a szervezetre a meditáció, mert alapjában véve az agyi tevékenységek elég nagy energiát igényelnek a működéshez.

Talán ez lehet az egyik magyarázata annak, hogy miért sem vagyunk képesek 100%-osan kihasználni, hiszen nincs annyi energiánk amivel táplálhatnánk a magasabb szintű agytevékenységeket.

Most nem írok példákat mikre gondoltam, de mivel ezotéria topik, ezért szabadon leírtam az egyéb gondolataimat :)

2010. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
63%
Boldogok a lelki szegények mert övék a mennyek országa...
2010. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
El kell keserítselek, de az ember az agyának 100%-át használja. Az 5-10% kihasználtság csak legenda.
2010. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Honnan veszed, hogy nem használjuk ki, csak vhol emlékeket tárolunk és van olyan rész, amit te nem tudsz irányítani pl a szívműködés vagy a fájdalominger, az is automatikus vagy akár a belső szerveid.


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


Tessék olvasd ezt végig, elég hosszú, de remélem a lényeg neked is lejön.

2010. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Az ember agyi kapacitásának csak 1-2 %-át használja.

Ha mindet ki tudnánk használni, akkor csak szellemi képességekhez juthatnánk, de nem fizikaihoz.

2010. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem béke nem lenne, de talán háború sem, hiszen arra is vigyztak a 90-es évek elején, hogy elkerüljék az atomháborút.


Mindenesetre nagyon-nagyon fejlett minden...de szerintem fizikailag teljesen elcsökevényesednénk, mert az "agyunkkal irányítanánk".

2010. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az idegpályák törékeny egyensúlyát felbontod, ha önkényesen hirtelen meg akarod változtatni a rendszert.


minden kapcsolódási pontnak megvan a maga szerepe, ne akarj beleavatkozni ezek alakulásába.


az Agy véges térfogatot foglal el, így mindenféle központokkal osztozik (emlékező, vegetatív, logikai, érzelmi, érzékelő) Csak a többi elől vennéd el a hasznos teret.


nem a szem szervrendszere szokott elromlani, hanem többnyire az agy csökkenti a látás rendszerének fenntartott területet. Ez hat vissza a szemre is.

2010. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A válaszhoz szükséges következtetések levonásához kellene a berendezés vagy mérési procedúra pontos leírása, amivel megállapíthatom, hogy a kihasználtság mekkora a 100%-hoz képest. Ez neked nyilván a rendelkezésedre áll, hiszen biztosan tudod, nem holmi szóbeszédből, messziről jött embertől, stb., hogy a kihasználtság nem éri el a 100%-ot.
2010. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha az ember az agyának 100%-át kitudná használni, nem lenne gyakorikérdések.hu és a sok beteg kérdés.
2010. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyan lenne, mint Jézus Krisztus, vagy Krisna, Buddha...azaz egy teljesen megvilágosult egyén, aki eggyé vált a mindenséggel. hiába hordozza emberi testét. Tehát totális béke lenne a teljes önzetlenségbe, valódi paradicsom.

Okosan van ez kitalálva...egy "rossz" ember soha nem lesz képes a nagy százalékát használni az agyának.


Elmének nevezném egyébként, mert az agy csak transzformátor, tehát ha az elme van "fullon", akkor az agy 100% ig használva van. :)


üdv

25/F

2010. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!