Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehet megálmodni a jövőt?

Miért lehet megálmodni a jövőt?

Figyelt kérdés
Sok emberről lehet hallani akik megálmodják a jövőt velem is volt ilyen megálmodtam más nap délután hogy mit csinálok ugyan az volt és ugyanazt láttam
2010. júl. 12. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
szerintem te kevered a de-ja-vu érzéssel. Amúgy egyes metafizikai elméletek szerint, az idő a 4. dimenzió, és mint minden másik dimenziósík (X; Y; Z tengely), ez is két irányban mozgatható (előre és visszafelé) azaz az idő visszaforgatható. Van, aki azt állítja, egyszerre több idősík fut, ezek párhuzamosak, és a dejavu érzés egy, másik párhuzamos idősíkban történt esemény, ami a tengelyek két irányúsága miatt visszahajlik.
2010. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
A jövőt nem lehet megálmodni. Maximum az álom és a valóság között lehet találni összefüggést. Olyan ember nincs, aki pontosan, tényszerűen megálmodja a jövőt.Az, hogy valaki azt álmodja, hogy beszél valakivel és másnap tényleg vele beszél,az még nem jövőbelátás.Persze szépnek hangzik,de nem az.
2010. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Én pedig többször is megálmodtam. Igaz, hogy nem közvetlenül, hanem az álmaimban oly' sokszor megjelenő, úgynevezett "ördög-variáns" által. Ezekből szeretnék megosztani néhányat:

Ördögöt a hátunkon cipelni, jelent hosszan tartó szilvalekvár befőzést. Ördög, mely nagy rudat ver két bordánk közé, jelent nőnek csípőprotézis beültetést, férfinak korai magömlést, gyermeknek erős vágyat rég nem látott nagyszülei után. Rúzsos szájú ördög, mellyel meztelenül táncolunk, jelez nagy nyári zivatart Erdélyben. Fiatal ördög, melynek szájából műkontyot húzunk ki, jelent hamis vádakat, amikkel bennünket a Facebook-on illettek. Biszexuális ördög, amely erősen néz bennünket alulról, miközben telefonálunk a pályaudvaron, jelent idős asszonyoknak fárasztó favágást a közeljövőben, anyagi veszteséget fiatal férfiaknak. Zongora-lábú, síró ördögöt látni a temetőkertben, jelez erős alhas-táji panaszokat vemhes kutyánknál.

2010. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem feltétlenül kell egyszerre több idősík, csupán a történésektől függ az idősíkban a történések.
2010. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
igen, igazad van, ez is magyarázat rá :)
2010. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Miért? Lehet?
2010. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Undorító és nagyon buta az a belemagyarázás hullám ami ma van.A középkorban nem csinálták ezt!
2010. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 BlackSword ***** válasza:
41%
A frelettem lévővel egyetértek... A második kommentben meg ott az igazság... A többi, már fölösleges belemagyarázás, és mellédumálás... Egy célja van: Pénzszerzés, a hiszékenyek átverése... Ez tényleg undorító... És őaz emberiség nem élt még ekkora szellemi sötétségban...
2010. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Van egy mondás: "Akinek nincs humorérzéke, az minden egyéb gaztettre is képes." (Nem biztos, hogy fentiek mind értik, hogy vajon mire is értem...)
2010. júl. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
81%

"Fiatal ördög, melynek szájából műkontyot húzunk ki, jelent hamis vádakat, amikkel bennünket a Facebook-on illettek."


lájkolom! :DDDDDDD

2010. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!