Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az az álom hogy...

Mit jelenthet az az álom hogy egy oroszlán letépi egy ember kezét?

Figyelt kérdés
Éjszaka azt álmodtam hogy egy betonplaccon vagyok más színesbőrű emberekkel és körbeállunk egy oroszlánt és egy embert. Az oroszlán nem akarta megölni az embert csak a kezét harapta az ember ült a földön az oroszlán egy ideig csak harapta a kezét majd visszacsapta és letépte, majd kispriccelt a vér.(hozzáteszem nem néztem se oroszlános se háborús gyilkolós filmet)

2019. dec. 1. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy ki volt az ember akinek letépte a kezét... ha te voltál akkor szorongásos álom. Ha másvalaki volt akkor vagy olyan ember akihez kötődsz és félsz az elvesztésétől, vagy olyan ember akit utálsz és te magad voltál az oroszlán az álmodban.
2019. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem én sem oroszlán sem áldozat nem voltam hanem körbe álltuk az áldozatot az fájdalmában üvöltött de nem hasonlított egyetlen ellenségemre sem egyszerűen csak ott álltunk és néztük.
2019. dec. 2. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Az élet arról szól(placc) megmásíthatatlanul(beton), hogy mi emberek rabszolgák(más színesbőrű emberekkel) vagyunk. A hatalom(oroszlán) játékszerei(egy ember), amit csak bámulunk(körbeállunk). A hatalom abból él(oroszlán - harapta), amit az ember megtermel(kezét). Ezt az ember el is fogadja(ült), mint igazságot(földön). [Ha nem tud eleget termelni az ember.] Akkor megfosztják a munkájától(letépte a kezét), tönkre téve az életét(kispriccelt a vér).
2019. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!