Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szimbolikus álom? Mára virradó...

Szimbolikus álom? Mára virradóra nagyon furcsát álmodtam, remélem van itt olyan, aki tud segíteni vagy tud egy álomfejtőt, aki megfejti nekem.

Figyelt kérdés

Elnézést, ha túl hosszú...

Egy homokdombokkal szabdalt, elkerített helyen voltam, valamiért egy fesztiváltérre emlékeztetett különböző funkciójú sátrakkal és egy nagy várfallal. Sok különféle nemzetiségű ember volt itt, voltak feketék is, akiket mindenki üldözött és lőttek rájuk. Én szolidaritást vállaltam velük, ezért engem is üldöztek, és üvegszilánkokkal lőttek, talán az angolok. Elmenekültem tőlük a várfalhoz (mikor menekültem, úgy éreztem, én is fekete vagyok és felismerhetnek), de ott is veszély fenyegetett, ezért tovább siettem, valami fás helyre értem és egy ösvényen keresztül vezetett az utam, ahol egyik barátnőm mellém szegődött, majd később valaki, aki a párom volt.

Az álmomnak viszont a vége az igazán érdekes: Egy sátorhoz értünk, aminek görögös boltíve volt, a közepén egy angyalszerű lánnyal, akire én azt mondtam, hogy olyan, mint az álombéli párom volt barátnője. Erre megmozdult a kis angyalábra, és életnagyságban leszállt elém a lány és nagyon haragudott rám, bizonygatta, hogy ő régen egy nagyon szerencsétlen, esetlen lány volt és hogy ne közelítsünk a sátorhoz, mert valamilyen védővarázslattal körbevonta. Azonban mikor közelebb mentünk, nem történt semmi, így nagyon elkeseredett. Én erre azt tanácsoltam neki, hogy valami személyest is szőjön a varázslatba, mondjuk vágja le egy hajtincsét. Ekkora már a sátor helyén egy kopár fa állt, a közepén ott volt a 89-es szám, a tetején pedig az ágak egy Jézus arcára emlékeztető arcot adtak ki...mikor a lány levágta a hajtincsét a fa hirtelen teljesen kirügyezett, a tetejére pedig egy hatalmas sas szállt le, erre pedig a lány megölelt.


2010. júl. 24. 18:42
 1/6 anonim válasza:

az előző életedből való amikor utoljára támadták meg

a fekete-fesztivált.a lány Krisztus volt a fát Ő teremtette a harag a kedvesség próbája volt,a 89 meg egy szimbólum.

2010. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
és az ösvény a hit ösvénye
2010. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

[link]


próbáld meg elemezni,

a homok pl: változást jelent ,de mutat árulást is...

nem egyszerű...

2010. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kicsigman ***** válasza:
Ezt az álmot hiába fejtenék meg neked attól se a te se más élete nem fog megváltozni. Egyébként jó kis álom :D.Nem nézel egy kicsit sok mesét?
2010. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Nem, nem nézek sok mesét, nem is igazán tévézek, de egyébként köszönöm. :)

2010. aug. 9. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, és nagyon szép álom, gazdagon szerepelnek benne archeotipusok, ami azt jelenti hogy nagyon mélyről jött. Igazi ritkaság az ilyen, egy embernek jó ha 10 ilyen álma van az életében. Biztos mikor felkeltél, megdöbbenthetett. Nagyon sok idő lenne egy ilyet megfejteni, sok dolgot kellene megkérdeznem, hogy mit jelent számodra. Fontos lenne az is, hogy mi történt veled mostanában. Ha gondolod, küldj e-mailt: cseresznye35@citromail.hu
2011. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!