Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam valamit és megtörtént...

Álmodtam valamit és megtörtént másnap. Ez jelent valamit? Vagy mi a véleményed?

Figyelt kérdés

ez többször is megtörtént de nem nagyon foglalkoztam vele...

de most teljesen emlékeztem hogy mit álmodtam...és másnap ugyan az megtörtént...

számomra ez annyira hihetetlen...:)


2010. júl. 26. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
mit álmodtál? hogy felkelsz és elmész munkába, aztán felkeltél és elmentél munkába?:)
2010. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt most nem teljesen értem. Megtörtént másnap a valóságban, amit álmodtál, vagy másnap ugyanazt álmodtad, mint előző nap?
2010. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hmm:D álmodtam és az történt meg a valóságban...


elég viccesen fog hangzani... dee az volt hogy az unokatestvérem akivel nem vagyunk jóban..(utáljuk egymást,bár ő próbál jópofizni nem csesz át..) rám írt msn-en...és másnap télleg rámírt:O pedig sose szoktunk msn-en beszélni csak élőbe akkor is muszájból.

2010. júl. 26. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nemrég egy 4 éven nem látott lány osztálytársammal álmodtam, hogy msneztünk, és hogy jó volt. Reggel avval a gondolattal ébredtem, hogy felveszem msnre, de mikor beléptem láttam, hogy ő vett fel!
2010. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem az egyik tanárom mondta hogy akire sokat gondolunk találkozunk vele a közeljövőben...és valahogy igaza is volt..(részben) :D
2010. júl. 26. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen.."megálmodtam a jövőt"..képesek vagyunk rá igen..Nézzed meg ezt az oldalt, hogyha ilyen dolgokról olvasgatnál: www.tttweb.hu
2010. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Deus88 ***** válasza:

Velem szoktak ijen dolgok történni de kb honapokkal ezelötre látok és csak pár pillanatot de ez naggyábol mendig bejön de

nem velem pld egyszer ezt álmottam hogy egy kutya megtámadott de végul is nem engem hanem a mellet állot támadta meg rá egy évre.

2010. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aubrey* válasza:
Ti kis látnokok:) *-*
2010. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!