Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jeleng, ha a fóbiámmal...

Mit jeleng, ha a fóbiámmal álmodtam?

Figyelt kérdés
Rettegek és undorodom a játékbabáktól. Egyszer volt egy álmom a saját babámmal és azóta nem tudom megfejtenj. Az álomban csak annyi volt, hogy a régi és a mostani házunk keverékében a tesóm és az én ágyam , úgy volt fordítva , hogy az ágyak fejrésze összeért. Tehát "L" alakban. És én felkeltem . A párnám alatt pedig a gonosz démoni szemű banáb feküdt, úgy hogy a párna csücske alatt volt. Kilátszott a feje és a lába. Megkérdeztem a testvéremet , hogy ő rakta e ide, de csak rémülten nézett rám. Annyura megijedtem, hogy sikítani akartam, de nem tudtam mivel álmodtam. Aztán hirtelen felkeltem , úgy mint ha egy koporsóban feküdnék ( háton , a takaró a mell kasomra visszahajtva, a kezem összekülcsolva a visszahajtott takarón) pedig soha nem alszom így. Aztán az északa folyamán csomó dolgott hallottam. Pl tesóm leugrik az emeltes ágyárol, aztán elidül valaki a lépcsőn . De nem megy le tejesen. Az utobbiak csak az álom után történtek. De szerintetek maga az álom mit jelnthet?

2020. ápr. 5. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mindenkinek megvannak az egyéni szimbólumai. Nekem a pók az egyik fóbiám, s ha pókkal álmodom, már tudom, hogy az problémát jelent a következő napokra.

Aztán vannak a "gonosz álmok" amik olyankor vannak nekem általában, mikor ott ólálkodik valami nemkívánatos entitás. A babás álmod gyanúsan erre utal. Nem kell törődni vele. Ártalmatlan.

2020. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 te te te válasza:

Nekem errol az alvas paralizis jut eszembe. Barataim meseltek, nekem meg nem volt. De azt mondtak, hogy borzalmas remalmuk volt, aztan ugye felkeltek, nem tudtak megmozdulni, es az alom ott maradt a valosagban is. Nem lehet, hogy ez ilyem volt, csak te meg tudtal mozdulni?

Tenyleg csak egy tipp.

2020. ápr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyes honnan tudod, hogy ott van valami nem kivánatos?
2020. ápr. 6. 08:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Babáról álmodni az ügyek megrekedését jelenti.

Ha pedig a félelmeddel álmodsz, azt jelenti, hogy az életben nem vagy elég bátor: legyél merészebb!

2020. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!