Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért volt ez a RÉMÁLOM?...

Miért volt ez a RÉMÁLOM? Nagyon rossz volt, semmire nem emlékszem, csak arra, hogy anyukám meghalt és el lett temetve, nagyon rossz volt, nagyon sírtam, az álmomban is meg mikor fel is keltem!

Figyelt kérdés

Néha nagyon ki tudok rá akadni, ezt történt tegnap is hogy kicsit lecseszett, és lehet így jövök rá hogy ha már elmenne nem tudna lecseszni, szóval még mindig jobb, amikor eltemettük álmomban, már akkor nagyon hiányzott, hogy ott legyen megfogja a kezem, nagyon rossz volt :(


17/L


2010. júl. 27. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:

És most nem értelek igazán, az álom jelentésére vagy kíváncsi? A halál általában álmokban valami jó dolgot jelent, hogy az az ember hosszú ideig él, stb.


És könyörgöm figyelj a helyesírásra!!! Zavarja a megérthetőséget, pl. először úgy értettem, hogy örülnél, ha meghalna, mert akkor nem tudna lecseszni.

2010. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, átolvastam tényleg olyan mintha örülnék, de nem egyáltalán nem örülnék, csak néha összevesz velem valamiért, és hogy ez nem is akkora probléma.
2010. júl. 27. 10:13
 3/8 anonim válasza:
ez rémálom? Ez nekem csodás, jó álom lenne, hogy az anyám meghal. végre szabad lehetnék, legalább álmomban.
2010. júl. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves 2. válaszoló, szerintem gondold meg mit beszélsz. Neki köszönheted hogy vagy, tudod, nem a gólya hozott.


Egyébként a halállal álmodni hosszú életet jelent. Szerintem csak egy elfojtott félelmed vetítette ki az agyad álom formában. Nem kell megijedni, megesik az ilyen. Tudom, könnyen beszélek, de nem szabad ezt komolyan venni és foglalkozni vele.

2010. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Máté98 ***** válasza:
Kérdező, szerintem a tudatod alatt is megbántad, hogy veszekedtél vele. Sosem jó úgy elaludni, ha nem békülsz ki vele. Ez tanács. Szerintem ez a halállal álmodás most csak bűntudat volt, semmi hosszú élet..Ha veszekszel vele, és haragban alszol el, éjszaka is megbánhatod, nyugtalan leszel. Semmi jelentősége, csak egy kicsit helyrekalapálta az érzéseidet anyukád iránt;)
2010. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én úgy hallottam, hogy hosszú életet jelent, de szerintem mindenki álmodik olyat, hogy a szülei meghalnak, én is álmodtam nem egyszer, és nagyon rossz volt, de majd elfelejted az álmot, hisz az csak álom :)
2010. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem lehet, hogy ettől félsz a szíved mélyén a legjobban? Álmunkban sokszor előjön, amit szeretnénk elnyomni magunkban...
2010. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tinik álmában gyakran előfordul hogy meghal a szülő. Nagykorúvá lépésed első jelei. Szabad akarsz lenni, függetleníteni szeretnéd magadat, és a tudatalattid ehhez a halált csatolja. Ebben a korban én is álmodtam ilyet. Te pont abban a korban vagy hogy már tudnál a saját lábadon állni és vágysz is rá hogy ne mások "uralma" alatt élj, ezért tudatalattid így "szabadít" fel az álmodban.

Türelem, ne siettesd a dolgokat :). Hidd el jobb még egy kicsit függni :).

2010. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!