Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa. Mit jelent ez?...

Nagyon furcsa. Mit jelent ez? Egyáltalán, jelent valamit?

Figyelt kérdés

Nem nagyon hiszek az ilyenekben, de történtek már fura dolgok, szóval... most nem tudom.


Körülbelül 4 napja folyamatosan, minden éjjel egy személlyel álmodom. Egy olyan személlyel, akire nem szoktam gondolni, nem is láttam már hónapok óta, és semmit nem jelent számomra, csak egy régi osztálytárs, és ennyi. Ennek van valami értelme, vagy jelentése?


Alapjáraton nem foglalkoznék ezzel az álmommal sem kimagaslóan, de... Nem is olyan rég volt egy másik álmom, ami hát enyhén szólva fura volt.

Egy fiúval álmodtam, egy olyan fiúval, aki az iskolánkba jár, de semmilyen kapcsolatom nem volt vele, még a nevét sem tudtam, és a mostani álmomhoz hasonlóan, egyáltalán nem gondoltam rá, olyan volt nekem ő, mint bármelyik másik iskolatárs és kész. Viszont az álom után megváltozott egy-két dolog. Utána folyamatosan közelebb kerültem hozzá akaratom ellenére is, és az álom óta egyfolytában bámul engem. Zavarba ejtő, de néha már félelmetes is.



L.


2010. júl. 27. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

hát nem tudom.. nekem mindig azt mondta mamám, hogy azzal álmodsz, akit szeretsz

lehet vonzzátok egymást, mert ő az igazi :D:)

ki tudja;)

2010. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:
Nézz mélyen magadba... és érteni fogod az álmodat... Hiszen neked kell a legjobban tudnod, hogy a saját élményeidhez hogyan viszonyulsz, milyen érzést vált ki belőled az az élmény, az a személy, az a hely...stb... és próbáld összekötni a szimbólumokat...
2010. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak :

Hát... Nincs különösebb bajom a volt osztálytársammal, de nem az esetem, nem tudnék vele elképzelni többet, mint barátság.

A másik fiú, az iskolatárs, ő már más. Mikor legelőször megláttam őt, megjegyeztem barátnőimnek, hogy "nem is olyan rossz", de ennyi, semmi több. Ezt elég sok fiúnál megjegyzem, szóval...

Mellesleg, ha jól tudom, mindkettőnek barátnője van... =/



A második válaszolónak :

Próbáltam. Egyeztetem a dolgokat, és apróságokra is figyeltem (helyszín, szituáció stb), de nem lettem okosabb. =/

2010. júl. 27. 22:49
 4/4 BlackSword ***** válasza:

Pedig az álmaid leginkább (de hülyén fog hangzani) rád vannak egyedileg szabva... Neked kell a legjobban tudnod, hogy mit jelentenek... Syívesen segítenék, de nem tudok a Te szemeddel látni...

Az álmok lehetnek félelmek, vágyak, érzéki csalódások... Néha nem tulajdonítunk nekik elég figyelmet, néha pedig túlzottan is rájuk figyelünk...

2010. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!