Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt lehet valahogyan irányítan...

Azt lehet valahogyan irányítani, hogy mit álmodjak? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 18:47
 1/9 anonim válasza:
Igen lehet, tudatos álmodásnak hívják. Meg lehet tanulni, de nem egyszerű. Nézz útanna rengeteg video van róla a youtubeon.
2020. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
[link] itt van egy
2020. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet. Foglalkozós.
2020. ápr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Majd megpróbálom a tudatos álmodást. :)

2020. ápr. 25. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem véletlenül sikerült. Sokszor álmodtam olyat ami valóságosnak tűnt, de olyan dolog történt benne amit tudtam hogy nem fog megtörténni a valóságban, és erre egyszer álmomban is rájöttem és úgy voltam hogy "biztos megint álmodok mert ez nem történhet meg" és ezért leteszteltem hogy álmodok-e és fölébresztettem magam. Innentől kezdve ha furcsát álmodok akkor sokszor észreveszem hogy nem valós és vagy felébresztem magam vagy beleszólok az álmomba. Szóval nekem nem kellett hozzá semmi gyakorlatot csinálni vagy tudom is én, csak véletlenül sikerült
2020. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Vigyázz vele, mert alvás paralízist okozhat egyes embereknél
2020. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az alvásparalízis ártalmatlan.
2020. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Na ez uj infó,nem tudja mindenki?Alltalaban siman tudom befolyasolni az almaimat. A hosszabbakat föleg. Egyszeruen csak tudom hogy ez csak álom. Es mivel az en agyamban zajlik en döntök. Van hogy ugy hogy most ezt befejezzuk ,vsn hogy csak megelem mjnt egy filmet. Tök jo. Kar h ritkan almodok.

Ti nem tudjátok kontrolálni-befojásolni?

2020. ápr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ is! :)

Az a gond, hogy vagy nem álmodtam semmit, vagy nem emlékszem rá...

Úgyhogy valamit mindig elrontok. :/

2020. ápr. 27. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!