Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet olajbogyóval...

Mit jelenthet olajbogyóval álmodni?

Figyelt kérdés
Ha ez számít: régen ettem már olajbogyót, de eszembe sem jutott mostanában.

2020. ápr. 28. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Azt, hogy őrmester vagy.
2020. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 SZücsöm ***** válasza:
Azt hogy rohadt unalmas a tudatalattid.
2020. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ne beszélj csúnyán.


A te hozzászólásaid lettek biztos törölve és így próbálsz bosszút állni. Kicsinyes, szánalmas.

2020. ápr. 29. 14:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Ennyi jut eszembe erről.

Olajbogyó > olaj fák > Olajfák hegye.

Van egy ilyen hely, Jeruzsálemben.

Az olajfának van más jelentése is, békét és kiengesztelődést is jelent a fa.


Üdv.

2020. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, nagyon! Üdv!
2020. ápr. 29. 18:28
 6/12 SZücsöm ***** válasza:
29%

Nem tudom hogy nekem írtad e kérdező. De ha igen.


1. nem beszélek hanem írok.


2. a rohadt az rohadtul nem csúnya szó. Ebben az esetben (is) a nagyon helyett van használva azaz fokozóként. Mivel a gyakori engedte elküldeni ők is egyetértenek azzal hogy ez a kulturált megnyilvánulás keretein belül van. Még ha azt írtam volna hogy ge*ire akkor még minimálisan igazad lenne és a gyakori se engedné ki. (csak így csillagozva)


3. Milyen hozzászólások lettek törölve? Miről "beszélsz"? Egyszerűen fel tettél 1 kérdést és egyből az jutott eszembe róla hogy mennyire unalmasnak kell lennie az álmaidnak/tudatalattidnak hogy pont 1 olajbogyót ragadtál ki belőlük.


Hány éves vagy 5 hogy ennyitől megsértődsz?


Ha nem nekem írtad csak valóban töröltek kommentet amit már nem látok akkor nyugodtan hagyd figyelmen kívül ezt.

2020. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Természetesen töröltek innen hozzászólásokat, különben nem írtam volna.


Nehogy azt hidd, hogy azzal a beszólással vagy bármivel meg tudnál bántani.


Tudom nagyon jól, hogy írtad, nem pedig mondtad, de ugye a hozzáSZÓLÁS is szólás, nem pedig hozzáírás. Buktad. Virtuális kommunikációban ezek a szavak felcserélhetők.


A többi álmomat pedig meg tudtam fejteni, azért az olajbogyó maradt egyedül a kérdésben.


Az pedig eleve képtelenség, hogy valakinek a "tudatalattija" unalmas lenne...

2020. ápr. 29. 19:15
 8/12 A kérdező kommentje:

Az olajbogyó pedig ugyanolyan szimbólum lehet, mint bármi más, talán Magyarországon kissé szokatlan, tehát pláne nem unalmas.

Ne nézd le az olajbogyót.

Nem az osztásra vagyok kíváncsi, hanem a megfejtésre.

2020. ápr. 29. 19:17
 9/12 SZücsöm ***** válasza:

7 Bocs de én erre a mondatodra gondoltam. : "Ne BESZÉLJ csúnyán". Persze ezt is megpróbálhatod ki nyaka tekerni de a beszéd akkor se lesz írás (és Virtuális kommunikációban se lesz a 2 egymás szinonimája) szóval tudom hogy dedós vagyok ezzel de ki is bukott?


És nem nem képtelenség hogy valakinek a tudat alattija unalmas legyen. Ugyan úgy ahogy a tudat feletti is lehet unalmas. (Azaz maga a személy)


Amúgy igazad van ez már nem is unalmas hanem már nevetséges hogy azt képzeled hogy szimbólumokban álmodsz ahol egy olajbogyónak valami rejtett jelentése van.


Igen az álmaid visszatükrözhetik a félelmeidet vágyaidat, de nincsenek bennük apró szimbólumok.


De hogy a kérdésre érdemben válaszoljak semmi jelentése nem volt. Annyi hogy ismered az olajbogyót és a tudat alattid bedobta a katyvaszba.Ezt az álmot generálta ennyi.


És ne is bántódj meg mert nem is sértésből írtam, de megrökönyödtem azon milyen unalmas a kérdés(ezek után már viszont inkább paródiába illő).

2020. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Amiket írtál, az unalmasság, nevetségesség, stb, az mind rád jellemző, azért is próbálod itt osztani, ami nincs neked.


További offolásodra sem vagyok kíváncsi.

2020. ápr. 29. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!