Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent száraz virágokkal...

Mit jelent száraz virágokkal álmodni ?

Figyelt kérdés

Igazából nem a virágok voltak szárazak,hanem ezek a vajszinu virágok,mint amiket dísznek szoktak vázába rakni,nem kell víz sem hozzá,olyanokat szedtem álmomba.

Férfi lévén nem vagyok tisztában ezekkel


2020. jún. 16. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Az életed hamarosan elhervad. Általában ezt jelenti a száraz virág.
2020. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg fogok halni ?????
2020. jún. 16. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy csak van valami az életedben, amit eddig szépnek, jónak stb. találtál, és most már nem olyannak látod valami miatt. Kb. elhervadt, mint a virág.

Nem fogsz meghalni. Inkább az életed egy területe hervadhat el, de az se feltétlenül a külvilágban, fizikailag, hanem a te (tudatalatti) megítélésed szerint.

Nem az 1es voltam.

2020. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Épp válunk,akkor ezt jelentheti.

Köszönöm kettes.

Az álom másik fele az volt hogy vonattal utaztam egyedül,kétszer is,harmadszor ott volt a lassan ex nejem.

De nem vágom,melyik része volt az álomnak előbb

2020. jún. 16. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet ez az "egy csónakban evezünk" vonatos változata. :)

Vagy elindulnál valamerre, és a másik is arra menne, mint amerre te, ezért ugyanarra mentek, ugyanazon a vonaton.

Vagy már továbblépnél, de valami/valaki nem hagy.

2020. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem lépnèk tovább,nem én akartam a válást,férfi hiúság ide vagy oda, szeretem,és örülnék,ha újra egymásra találnánk.
2020. jún. 17. 12:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehetséges épp ezért jelenik meg álmodban a vonaton. Megálmodod, hogy egymásra találtok.
2020. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Bízom benne,ezek után főleg.

Nagyapám mondta mindig,hogy figyeljünk az álmainkra.

Úgy hiszem igaza volt.

Köszönöm!

2020. jún. 17. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy értelmezd, hogy az álmod során a tudatalattid akar üzenni neked valamit, ebben az esetben például azt, hogy örülnél ha újra egymásra találnátok, ha "látnád őt a vonaton".

Azt, előre, hogy mi és hogy fog történni, nem nagyon lehet előre megmondani. (Szerintem.)

2020. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!