Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha narancssárga...

Mit jelent, ha narancssárga sassal/sólyommal álmodok?

Figyelt kérdés
Ma éjjel álmodtam ezt, igaz nem sokra emlékszem belőle, de néhány dolog megmaradt. Gimis ballagásomon voltam (ez eredetileg tavaly májusban esett meg), valamiért az álmomban a kollégium lépcsőházában volt tartva, sok ember, tanárok, diákok, számomra ismeretlenek. Mivel én is a végzős osztályhoz tartoztam, ezért fel kellett menni a legmagasabb emeletre, viszont miközben felfelé mentem, eltűntek a korlátok és csúszósak lettek a lépcsők. Leestem a földszintre. Ekkor egy narancssárga sas/sólyom rászállt a bal kezemre, szemembe nézett, majd felrepült. Visszafordult, mintha az utat akarná nekem mutatni, szárnyaljak vele. Ezek után eltűnt. Itt felkeltem, azóta nem hagy nyugodni hogy vajon mire utalhatott a madár.

2020. jún. 17. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudat alatt, FIDESZ szimpatizáns vagy.:)
2020. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez egy nagyon összetett álom. Valószínűleg az iskolával kapcsolatos. Nem tudom, hogy egyetemes vagy, vagy már dolgozol de abba biztos lehetsz, hogy lelki problémákat jelez az hogy nem tudtál a lépcsők tetejére eljutni. Szerény véleményem szerint a a személyiséged is közrejátszik ebben az álomban. Az álmod másik része, (a madaras) a lényegesebb. Nem mindegy, hogy sas vagy sólyom, mert az előbbi azt fejezi ki, hogy ha eltudsz ezektől a lelki problémáktól szakadni meg tudod valósítani az akaratodat, sőt az uralkodás lehetősége is előtted áll de ezt még magadon kell gyakorolni, de akár még nagy büszkeségre is utal ami nem szép végzethez vezet. A sólyom... repült a madár ezért elég fényes jövő áll előtted. 🧡😊 Nem mindegy tehát, hogy melyik madárról van szó. A madár színének meg szerintem csak a fantáziálásod az oka. (Egyébként ha nem konkrét madárról beszélünk akkor sok mindent jelenthet. Javaslom ha érdekel nézz utána)
2020. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Toboz111 ***** válasza:
Ő egy erőállat /totemállat/. "Bejelentkezett" nálad, csak tudatni kívanta, hogy veled van. Egyfajta szellemi segítő, vezető.
2020. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!