Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régen mindennél jobban akartam...

Régen mindennél jobban akartam álmodni egy nagy (páltói) szerelmemmel, sosem ment. Most találkozunk 13 év után. Le sem vette a szemét rólam. Egyre többször álmodom vele rendkívül valósághűen. Talán telepatikusan kommunikálunk? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés

#álomtelepátia #esetlegagykreáció
2020. aug. 2. 22:21
 1/5 anonim válasza:

Jaj az álmodás rettentően furcsa dolog, és máig tisztázatlan.


Én tavaly hetekig azt álmodtam, hogy meghalnak emberek különféle helyen, helyzetben számomra ismeretlenek, egy este álmodtam az osztálytársammal amint meghal, másnap kaptuk a hírt, hogy ő már nincs köztünk.

Rettentően megviselt, sőt a mai napig is megvisel, de van, hogy az ember tudatalattijának köszönhet ilyen álmokat vagy sokat gondolsz rá ilyesmi.

Úgyhogy sajnos erre nehéz a válasz, de ki tudja ez is lehet akár.

2020. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Amúgy sok-sok dolgot megszoktam álmodni. Ezért vetült föl bennem a kérdés hogy talán mem agyszülemény csupán. :)
2020. aug. 2. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz vele találkozni, ne éld bele magad:)
2020. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy élem. Köszönöm a válaszod!
2020. aug. 2. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet az. En is szerettem volna mindig a platoi szerelmeimmel almodni, es soha nem sikerult, vagy almomban visszataszitoak voltak.

Viszont mikor visszatero, vagy nagyon intenziv almom van valakivel, mindig be is igazolodik, hogy gondolt ram. Hosszu evek vagy honapok mulva ir nekem, szerelmet vall, stb...

2020. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!